{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 3635206
Kod producenta: CA-C14E-10CC-0018-BK
Stan magazynowy: 35 szt.
Kod EAN: 5901969409871
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 0,17 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | LANBERG CA-C14E-10CC-0018-BK Lanberg przedłużacz kabla zasilającego IEC 320 C14->SCHUKO(F)) |
| Opis: | Lanberg - Kabel zasilający - IEC 60320 C14 do CEE 7/7 (F) - 10 A - 20 cm - czarny |
| EAN: | 5901969409871 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Typ: | Kabel zasilający |
| Prąd znamionowy: | 10 A |
| Długość: | 20 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Złącza | |
| Złącze: | Zasilanie IEC 60320 C14 |
| Złącze (Drugi Koniec): | Zasilanie CEE 7/7 - żeński |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.