{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Przewód zasilający Akyga AK-RD-04A jest zakończony wtykiem IEC C7 (SN14). Idealnie nadaje się do zasilania magnetowidów, konsol gier video, radioodbiorników i zasilaczy do laptopów. | |
| Produkt: | |
| Nazwa: | AKYGA Kabel zasilający AK-RD-04A ósemka IEC C7 250V/50Hz 0.5m |
| Opis: | Akyga Pro Series AK-RD-04A - Kabel zasilający - Europlug (M) do IEC 60320 C7 - 250 V - 2.5 A - 50 cm - czarny |
| EAN: | 5901720135414 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Typ: | Kabel zasilający |
| Materiał powłoki: | PVC |
| Napięcie znamionowe: | 250 V |
| Prąd znamionowy: | 2.5 A |
| Charakterystyka: | Copper Clad Aluminium (CCA) |
| Długość: | 50 cm |
| Średnica Zewnętrzna: | 5 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 64.6 g |
| Złącza | |
| Złącze: | Europlug (przez CEE 7/16) - męski |
| Złącze (Drugi Koniec): | Zasilanie IEC 60320 C7 |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | RoHS, REACH |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja na 2 l. |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.