{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Akyga AK-UP-03 to profesjonalny kabel zasilający serii Pro. Przeznaczony do zasilania serwerów, zasilaczy UPS oraz innych urządzeń w serwerowniach i centrach danych, charakteryzujących się wysokim poborem prądu. Świetnie sprawdzi się jako przedłużenie podstawowego przewodu zasilania. | |
| Produkt: | |
| Nazwa: | AKYGA Kabel zasilający serwerowy AK-UP-03 przedłużacz IEC C19 / C20 250V/50Hz 1.8m |
| Opis: | Akyga AK-UP-03 - Kabel zasilający - IEC 60320 C20 do IEC 60320 C19 - 250 V - 16 A - 1.8 m - czarny |
| EAN: | 5901720130532 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Typ: | Kabel zasilający |
| Materiał ekranujący: | PVC |
| Napięcie znamionowe: | 250 V |
| Prąd znamionowy: | 16 A |
| Charakterystyka: | 99.99% OFC (Oxygen Free Copper) |
| Długość: | 1.8 m |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 281.6 g |
| Złącza | |
| Złącze: | Zasilanie IEC 60320 C20 |
| Złącze (Drugi Koniec): | Zasilanie IEC 60320 C19 |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | RoHS, REACH |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja na 2 l. |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.