{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Akyga to kabel zasilający USB. Po podłączeniu pod ładowarkę lub zasilacz USB, posłuży do zasilania wszystkich urządzeń kompatybilnych z wtykiem 2.5 x 0.7 mm. | |
| Produkt: | |
| Nazwa: | AKYGA Kabel zasilający AK-DC-02 USB A m / 2.5 x 0.7 mm m |
| Opis: | Akyga AK-DC-02 - Kabel zasilający - USB (M) do złącze zasilania DC 2,5 mm (ID: 0,7 mm) (P) - 80 cm - czarny |
| EAN: | 5901720132314 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ: | Kabel zasilający |
| Złącze powleczone: | Nikiel |
| Długość: | 80 cm |
| Średnica Zewnętrzna: | 5 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 3.3 cm |
| Głębokość: | 10 cm |
| Wysokość: | 2.5 cm |
| Waga: | 25 g |
| Złącza | |
| Złącze: | 4 pin USB Typ A - męski |
| Złącze (Drugi Koniec): | Złącze zasilania DC 2,5 mm (ID: 0,7 mm) - wtyczka |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | RoHS, REACH |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 9.9 cm |
| Głębokość transportowa: | 15.5 cm |
| Wysokość transportowa: | 2.7 cm |
| Waga transportowa: | 28.7 g |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja na 2 l. |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.