{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Przewód serwisowy Akyga serii AK-SC o przeznaczeniu dla zasilaczy typu DC. Wykonany z trwałego materiału PCV, wyposażony został w wysokiej jakości filtr ferrytowy. Produkt sprawdzi się jako kabel zamienny niesprawnego przewodu zasilania dla większości modeli laptopów. Łatwość montażu zapewniają przewody przygotowane do bezpośredniego lutowania. | |
| Produkt: | |
| Nazwa: | AKYGA Przewód zasilający do notebooków AK-SC-05 5.5 x 3.0 mm + pin SAMSUNG 1.2m |
| Opis: | Akyga AK-SC - Kabel zasilający - DC jack 5,5 x 3,0 mm do przewód nieizolowany - 50 V - 1.2 m - czarny |
| EAN: | 5901720131799 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ: | Kabel zasilający |
| Materiał powłoki: | PVC |
| Napięcie znamionowe: | 50 V |
| Charakterystyka: | Rdzeń ferrytowy |
| Długość: | 1.2 m |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 40 g |
| Złącza | |
| Złącze: | Zasilanie DC jack 5,5 mm (ID: 3,0 mm) |
| Złącze (Drugi Koniec): | Przewód nieizolowany |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | RoHS |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.