{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48100496
Kod producenta: CU34E4CW
Stan magazynowy: 28 szt.
Kod EAN: 4038986112963
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 60
Waga: 16,50 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | AOC CU34E4CW 34inch 3440x1440 120HZ VA CURVED H/A 180 MM USB-C DOCKING Daisy chain TUV EyeComfort Hardware USB HUB DP HDMI |
| Opis: | AOC CU34E4CW - Monitor LED - zaokrąglony - USB - 34" - 3440 x 1440 UWQHD - VA - 350 cd/m² - 3500:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - głośnik(i) - czarny |
| EAN: | 4038986112963 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Wielkość przekątnej: | 34" |
| Zaokrąglony ekran: | Tak (1500R) |
| Wbudowane urządzenia: | Koncentrator USB 3.2 Generacji 1., kamerka internetowa |
| Zasilanie USB: | 90 wat |
| Typ panela: | VA |
| Współczynnik kształtu: | 21:9 |
| Rozdzielczość natywna: | UWQHD 3440 x 1440 |
| Rozstaw pikseli: | 0.23175 mm |
| Jasność: | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 3500:1 / 20000000:1 (dynamic) |
| Forma HDR: | HDR10 |
| Czas reakcji: | 4 ms |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka: | Technologia Adaptive-Sync, tryb Eye comfort, Obraz w obrazie, 3-stronna bez ramek, panel bez migotania, KVM |
| Kolor: | Czarny |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 5 wat |
| KVM | |
| Interfejs klawiatura / mysz: | USB |
| Złącza | |
| Interfejsy: | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 USB-C 3.2 Gen 1 (moc do 90 W) USB-C 3.2 Gen 1 (tylko dane) 4 x USB-A Złącze słuchawkowe |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+21 |
| Kąt obrotu: | 360 |
| Regulacja wysokości: | 180 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie: | Kabel zasilania, kabel HDMI, kabel USB-C, Kabel DisplayPort |
| Zgodność z normami: | TUV GS, CB, TUV Ergo, FCC, EAC |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO: | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.