{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48100920
Kod producenta: P1671HSC-B1
Stan magazynowy: 35 szt.
Kod EAN: 4948570126309
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 0,81 kg
| Opis | |
| Iiyama ProLite P1671HSC-B1 to wszechstronny monitor o przekątnej 15,6 cala, przeznaczony do różnych zastosowań. Dzięki natywnej rozdzielczości 1920 x 1080 zapewnia ostry obraz i żywe kolory, obsługując 16,7 miliona barw. Technologia IPS poprawia kąty widzenia o +89/-89 stopni zarówno w poziomie, jak i w pionie, dzięki czemu monitor nadaje się do środowisk współpracy lub do udostępniania ekranów innym osobom. Matowa powłoka ekranu minimalizuje odbicia i odblaski, poprawiając widoczność w dobrze oświetlonych pomieszczeniach. Wyposażony w wiele opcji łączności, w tym USB-C, Mini HDMI i VGA, monitor ten zapewnia elastyczność w przypadku różnych urządzeń. Kontrola wysokiej częstotliwości odświeżania (Hi-FRC) i szybki czas reakcji wynoszący 3 ms zapewniają płynny obraz, dzięki czemu monitor idealnie nadaje się do wyświetlania dynamicznych treści. Energooszczędna konstrukcja, zużywająca tylko 10 kWh/1000 h w trybie SDR, jest zgodna z normami ekologicznymi i posiada certyfikaty zgodności z RoHS, WEEE i ERP. Funkcja regulacji pochylenia monitora zapewnia optymalne ustawienie, zapewniające komfortowe wrażenia wizualne. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | IIYAMA P1671HSC-B1 Portable 15.6inch IPS FHD 250cd/m2 2xUSB-C mHDMI Speakers leather cover/stand |
| Opis: | iiyama ProLite P1671HSC-B1 - Monitor LED - 15.6" - obudowa otwarta - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 3 ms - Mini HDMI, USB-C - czarny, matowy |
| EAN: | 4948570126309 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2443075 |
| Klasa energii: | Klasa D |
| Wielkość przekątnej: | 15.6" |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 60 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.17925 mm |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 / 5000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 99% sRGB, 72% NTSC |
| Czas reakcji: | 3 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 15 - 82 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | +89 / -89 |
| Pionowy kąt widzenia: | +89 / -89 |
| Powłoka ekranu: | Matowa |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Języki OSD: | Angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, japoński, chiński |
| Charakterystyka: | HDCP, High Frame Rate Control (Hi-FRC), wyświetlacz edge-to-edge, blokada OSD, HID Compliant, odporny na zadrapania, odporny na odciski palców, tryb Glove Touch, tryb krajobrazu, tryb portretu, tryb Face Up |
| Kolor: | Czarny, matowy |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 35.6 cm x 1.2 cm x 21.1 cm |
| Waga: | 700 g |
| Złącza | |
| Interfejsy: | USB-C (HDCP) Złącze słuchawkowe Mini HDMI |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -45/+60 |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | Kabel USB-C |
| Zgodność z normami: | RoHS, WEEE, REACH, TUV Bauart, ERP, EAC, CE/EMC |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 10 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 8 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.