{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELL UltraSharp 32 4K QD-OLED Monitor - U3226Q 32inch |
| Opis: | Dell UltraSharp U3226Q - Monitor OLED - 32" (31.5" widoczny) - 3840 x 2160 4K @ 120 Hz - 1000 cd/m² - DisplayHDR 500 True Black - 0.03 ms - Thunderbolt 4, 2xHDMI, DisplayPort - magnetyt - BTO - z 3 Lata Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange (W tym gwarancję na wypalenie się ekranu OLED) |
| EAN: | 5397321025146 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor OLED / Quantum Dot OLED |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2515827 |
| Klasa energii: | Klasa G |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa G |
| Wielkość przekątnej: | 32" |
| Wielkość celownika: | 31.5" |
| Wbudowane urządzenia: | Przełącznik KVM, koncentrator USB-C |
| Zasilanie USB: | 140 wat |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | 4K 3840 x 2160 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.1814 mm |
| Pikseli na cal: | 140 |
| Jasność: | 1000 cd/m² |
| Forma HDR: | Dolby Vision |
| Certyfikacja HDR: | DisplayHDR 500 True Black |
| Obsługa kolorów: | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów: | 100% BT.709, 100% sRGB, 80% BT.2020, 94% Adobe RGB, 99% DCI-P3, 99% P3 |
| Czas reakcji: | 0,03 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 120 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 15 - 270 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Charakterystyka: | Szeroki Kąt Patrzenia, obraz w obrazie, obraz po obrazie, Variable refresh rate (VRR), Dell Easy Arrange, bezrtęciowy, szkło niezawierające arsenu, embedded colorimeter |
| Kolor: | Magnetyt |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 71.828 cm x 21.716 cm x 62.377 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga: | 9.35 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy: | 2 x HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2) DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4, HDCP 2.2) Thunderbolt 4 upstream (DisplayPort Alt Mode, power up to 140W) Thunderbolt 4 downstream (DisplayPort Alt Mode, data, power up to 15W) Złącze USB-C upstream (tylko dane) 2 x USB — downstream (typ A) USB — downstream (BC 1.2) 2 x złącze USB-C do podłączenia urządzenia podrzędnego (zasilanie do 27 W) LAN (RJ-45) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+21 |
| Kąt obrotu: | 60 |
| Kąt rotacji: | 180 |
| Regulacja wysokości: | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Obsługuej interfejs VESA, slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie: | Ściereczka z mikrofibry, odłączana osłona |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel DisplayPort 1.4 - DisplayPort do DisplayPort - 1.8 m 1 x kabel HDMI 1 x kabel Thunderbolt 4 - 240 W - 2 m 1 x kabel SuperSpeed USB - USB Typ A do C - 1 m |
| Zgodność z normami: | Plug and Play, RoHS, bez BFR, PVC-free |
| Typ ceny: | BTO |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 33.7 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 33.7 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 30.2 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 460 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.4 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 71.828 cm - głębokość: 21.716 cm - wysokość: 62.377 cm - waga: 9.35 kg Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 71.828 cm - głębokość: 21.716 cm - wysokość: 47.377 cm - waga: 9.35 kg Bez podstawki - szerokość: 71.828 cm - głębokość: 6.548 cm - wysokość: 43.6 cm - waga: 6.43 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Waga transportowa: | 16.3 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| ENERGY STAR Version: | 8.0 |
| Ślad Węglowy: | 815 emisje węgla w kg (UE) |
| CF Ogółem / Odchylenie Standardowe jednostki (kg CO2e): | 179 |
| Wersja PAIA: | 1.5.3 |
| Gwarancja producenta | |
| Usługi powiązane: | 3 Lata Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange (W tym gwarancję na wypalenie się ekranu OLED) |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20–90% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.