{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | AOC Q27E4CV 27inch QHD IPS 120Hz 16:9 HDMI 2.0 DP 1.4 USB-C |
| Opis: | AOC Q27E4CV - Monitor LED - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - głośnik(i) - czarny |
| EAN: | 4038986182829 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2383670 |
| Klasa energii: | Klasa D |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa D |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync: | VESA Adaptive-Sync |
| Wbudowane urządzenia: | Adapter sieciowy Gigabit Ethernet, koncentrator USB 3.2 Gen 1/USB-C |
| Zasilanie USB: | 90 wat |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | QHD 2560 x 1440 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.2331 mm |
| Pikseli na cal: | 109 |
| Jasność: | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1500:1 / 20000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 mln kolorów (8-bit) |
| Czas reakcji: | 4 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 120 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 230 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating, Mgła 25% |
| Technologia podświetlenia: | WLED |
| Charakterystyka: | Technologia Flicker Free, tryb Eye comfort, Przyciemnianie Globalne, Zmienna Częstotliwość Odświeżania (VRR) |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 61.6 cm x 22.2 cm x 54.87 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga: | 6.15 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2) DisplayPort 1.2 USB-C 3.2 (DisplayPort Alt Mode, dane, zasilanie do 90 W) Wejście/wyjście audio (mały jack) Sieć (RJ-45) 4 x USB 3.2 Generacji 1. downstream (typ A) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+30 |
| Kąt obrotu: | 360 |
| Kąt rotacji: | -90/+90 |
| Regulacja wysokości: | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), teksturowane wykończenie, 85% plastiku z recyklingu poużytkowego |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI - 1.8 m 1 x kabel DisplayPort - 1.8 m 1 x kabel z USB-C na USB-C - 1.5 m |
| MTBF: | 100,000 godzina(y) |
| Zgodność z normami: | CB, TUV Ergo, FCC, RoHS, WEEE, REACH, Bezhalogenowa, CEC, PCF, EAC, bez BFR, PVC-free, bez Rtęci, UKCA, TUV-GS, ECMA |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 16 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 16 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 23.25 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 61.6 cm - głębokość: 22.2 cm - wysokość: 54.87 cm - waga: 6.15 kg Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 61.6 cm - głębokość: 22.2 cm - wysokość: 39.87 cm - waga: 6.15 kg Bez podstawki - szerokość: 61.6 cm - głębokość: 5.17 cm - wysokość: 36.15 cm - waga: 4.14 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 73 cm |
| Głębokość transportowa: | 13.9 cm |
| Wysokość transportowa: | 48 cm |
| Waga transportowa: | 9.05 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO: | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| ENERGY STAR Version: | 8.0 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.