{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Monitor Dell U4924DW ma wyświetlacz ciekłokrystaliczny (LCD) na cienkowarstwowych tranzystorach (TFT) z aktywną matrycą i podświetleniem diodami LED. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELL U4924DW 49inch 5K Dual QHD 5120x1440 2xHDMI DP USB-C 90W PD USB Hub 3YPPG AE |
| Opis: | Dell UltraSharp U4924DW - Monitor LED - zaokrąglony - 49" - 5120 x 1440 5K Dual QHD @ 60 Hz - IPS Black - 350 cd/m² - 2000:1 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - głośnik(i) - z 3 Lata Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange |
| EAN: | |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa G |
| Wielkość przekątnej: | 49" |
| Zaokrąglony ekran: | Tak |
| Wbudowane urządzenia: | Koncentrator USB-C |
| Typ panela: | IPS Black |
| Współczynnik kształtu: | 32:9 |
| Rozdzielczość natywna: | 5K Dual QHD 5120 x 1440 przy 60 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.2324 mm |
| Pikseli na cal: | 109 |
| Jasność: | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 2000:1 / 2000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów: | 100% Rec 709, 100% sRGB, 98% DCI-P3, 98% P3 |
| Czas reakcji: | 5 ms (szybki szary-do-szarego), 8 ms (normalny szary-do-szarego) |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie WLED edgelight |
| Charakterystyka: | Bezrtęciowy, szkło niezawierające arsenu, Dell Easy Arrange, kalibracja Delta E<2, 3-stronny bez faset |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 121.49 cm x 26.914 cm x 40.057 cm - z podstawką (najniższa pozycja) |
| Waga: | 16.3 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 9 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | 2 x HDMI (HDCP 2.2) DisplayPort 1.4 (HDCP 2.2) USB-C/DisplayPort 1.4 Tryb Alternatywny z Zasilaniem (moc do 90 W) USB-C 3,2 Generacji 2 upstream 4 x USB 3.2 Generacji 2 downstream 2 x USB-C 3.2 Generacji 2. downstream (zasilanie do 15 W) USB 3.2 downstream Generacji 2. z Ładowaniem Baterii 1.2 Wyjście audio Sieć |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+21 |
| Kąt obrotu: | 340 |
| Regulacja wysokości: | 120 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm, 200 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługuej interfejs VESA |
| Dołączone przewody: | Kabel z USB-C na USB-C - 1 m Kabel DisplayPort - 1.8 m Z kabla USB-C na USB-A - 1 m Kabel HDMI - 1.8 m |
| Zgodność z normami: | RoHS, bez BFR, PVC-free |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON): | 45 W |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 290 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wyłącznik on / off: | Tak |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Dell Display Manager |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 121.49 cm - głębokość: 26.914 cm - wysokość: 40.057 cm - waga: 16.3 kg Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 121.49 cm - głębokość: 26.914 cm - wysokość: 52.057 cm - waga: 16.3 kg Bez podstawki - szerokość: 121.49 cm - głębokość: 11.209 cm - wysokość: 36.595 cm - waga: 12.15 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Waga transportowa: | 27.73 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Usługi powiązane: | 3 Lata Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10–80% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.