{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 3755739
Kod producenta: 322E1C/00
Stan magazynowy: 18 szt.
Kod EAN: 8712581758479
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 6,65 kg
| Opis | |
| Zakrzywiony 32-calowy monitor E-line zapewnia wyjątkowo realistyczne wrażenia w stylowej oprawie. Zachwyć się wyraźnym obrazem w jakości Full HD i płynną akcją zapewnianą przez technologię synchronizacji adaptacyjnej. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | PHILIPS 322E1C/00 Monitor Philips 322E1C/00 31,5 FullHD, MVA, D-Sub/HDMI/DP, głośniki |
| Opis: | Philips E-line 322E1C - Monitor LED - zaokrąglony - 32" (31.5" widoczny) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - czarna tekstura |
| EAN: | 8712581758479 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa F |
| Konsumpcja energii na rok: | 58 kWh |
| Wielkość przekątnej: | 32" |
| Wielkość celownika: | 31.5" |
| Zaokrąglony ekran: | Tak (1500R) |
| Typ panela: | VA |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 75 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.364 mm |
| Pikseli na cal: | 70 |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 3000:1 |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Czas reakcji: | 4 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 75 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 53 - 84 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Technologia podświetlenia: | WLED |
| Języki OSD: | Multilingual |
| Charakterystyka: | Synchronizacja na Zieleni, bezołowiowy, SmartImage Game, Mega Infinity Dynamic Contrast Ratio, Low Blue Light Mode, technologia Flicker Free, bezrtęciowy, Technologia Adaptive-Sync |
| Kolor: | Czarna tekstura |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 70.9 cm x 28.1 cm x 52.3 cm - z podstawką |
| Waga: | 7.1 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy: | VGA HDMI DisplayPort Wyjście audio |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+20 |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel VGA 1 x kabel HDMI |
| MTBF: | 50,000 godzina(y) |
| Zgodność z normami: | Plug and Play, CB, DDC/CI, RoHS, CU-EAC, DisplayPort 1.2 |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON): | 31.5 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 32 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 40.6 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką - szerokość: 70.9 cm - głębokość: 28.1 cm - wysokość: 52.3 cm - waga: 7.1 kg Bez podstawki - szerokość: 70.9 cm - głębokość: 8.8 cm - wysokość: 42.5 cm - waga: 6.28 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 80 cm |
| Głębokość transportowa: | 23.6 cm |
| Wysokość transportowa: | 62.5 cm |
| Waga transportowa: | 10.01 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20 - 80% |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.