{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASUS VA249HG 23.8inch IPS WLED FHD 16:9 120Hz 300cd/m2 1ms HDMI D-Sub Black |
| Opis: | ASUS VA249HG - Monitor LED - gaming - 24" (23.8" widoczny) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 1 ms - HDMI, VGA - czarny |
| EAN: | 4711387795163 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy, odbiór/zwrot |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2207270 |
| Klasa energii: | Klasa C |
| Wielkość przekątnej: | 24" |
| Wielkość celownika: | 23.8" |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.2745 mm |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1500:1 |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 99% sRGB |
| Czas reakcji: | 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 120 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 150 kHz |
| Gaming: | Tak |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka: | HDCP, technologia Flicker Free, Display Widget, Wybór Temperatury Barwowej, QuickFit Plus, ASUS GamePlus, technologia Low Blue Light, Trace Free Technology, Zmienna Częstotliwość Odświeżania (VRR), ASUS Splendid Video Intelligence Technology |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 54 cm x 19.1 cm x 40.8 cm - z podstawką |
| Waga: | 3.2 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy: | VGA HDMI Złącze słuchawkowe |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+23 |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Zgodność z normami: | FSC Mix, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution), TUV Rheinland Flicker Free Certification |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 12 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 15 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | ASUS DisplayWidget Center |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką - szerokość: 54 cm - głębokość: 19.1 cm - wysokość: 40.8 cm - waga: 3.2 kg Bez podstawki - szerokość: 54 cm - głębokość: 4.6 cm - wysokość: 31.6 cm - waga: 2.8 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 60 cm |
| Głębokość transportowa: | 13.9 cm |
| Wysokość transportowa: | 41.2 cm |
| Waga transportowa: | 4.95 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Silver |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10 - 80% |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.