{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | AOC Q27P4CV 27inch IPS QHD 120Hz 4ms HDMI 2.0 DP USB C DP Alt Mode PD 96W HAS |
| Opis: | AOC Pro-line Q27P4CV - P4 Series - monitor LED - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - głośnik(i) - czarny |
| EAN: | 4038986183185 |
| Reklamacje: | 60 months |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2463682 |
| Klasa energii: | Klasa D |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa E |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync: | VESA Adaptive-Sync |
| Wbudowane urządzenia: | Przełącznik KVM, koncentrator USB 3.2 Gen 2/USB-C, Adapter sieciowy Ethernet 2,5 Gigabita |
| Zasilanie USB: | 96 wat |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | QHD 2560 x 1440 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.2331 mm |
| Pikseli na cal: | 108.79 |
| Jasność: | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1500:1 / 50000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 100.1% sRGB (CIE 1931), 95.9% DCI-P3 (CIE 1976), 91.6% Adobe RGB (CIE 1976) |
| Czas reakcji: | 4 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 120 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 230 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia: | WLED |
| Charakterystyka: | Technologia Anti-Blue Light, tryb wzbogacania obrazu HRD, Przyciemnianie Globalne |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 61.6 cm x 23.29 cm x 54.87 cm - z podstawką |
| Waga: | 6.17 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2) DisplayPort 1.4 Wyjście DisplayPort 1.4 Wejście audio (mały jack) USB-C 3,2 Generacji 2 upstream (tylko dane) USB-C 3,2 Generacji 2 upstream (Tryb Alternatywny DisplayPort, zasilanie do 96 W) 4 x USB 3.2 Generacji 2 downstream (typ A) LAN |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+30 |
| Kąt obrotu: | 360 |
| Kąt rotacji: | 180 |
| Regulacja wysokości: | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), teksturowane wykończenie, 85% plastiku z recyklingu poużytkowego |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI - 1.8 m 1 x kabel DisplayPort - 1.8 m 1 x kabel USB-C 3.2 Generacji 2 - 1.5 m |
| Zgodność z normami: | TUV GS, CB, TUV Ergo, FCC, RoHS, WEEE, REACH, CEC, PCF, EAC, słabe światło halogenowe, bez BFR, PVC-free, bez Rtęci, TUV Eye Comfort certified, UKCA, FSC Mix, ECMA |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 16 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 19 kWh/1000 godz. |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 61.6 cm - głębokość: 23.29 cm - wysokość: 54.87 cm - waga: 6.17 kg Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 61.6 cm - głębokość: 23.29 cm - wysokość: 39.87 cm - waga: 6.17 kg Bez podstawki - szerokość: 61.6 cm - głębokość: 5.17 cm - wysokość: 36.15 cm - waga: 4.42 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 73 cm |
| Głębokość transportowa: | 13.9 cm |
| Wysokość transportowa: | 48 cm |
| Waga transportowa: | 8.75 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO: | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| ENERGY STAR Version: | 8.0 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.