{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48286320
Kod producenta: 210-BTFW
Stan magazynowy: 24 szt.
Kod EAN: 5397321025139
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 15,00 kg
| Opis | |
| Monitor Dell UltraSharp U5226KW został zaprojektowany z myślą o osobach poszukujących rozległego pola widzenia dzięki 52-calowej technologii LCD z podświetleniem LED. Dzięki natywnej rozdzielczości 6144 x 2560 i szerokiej gamie kolorów 100% sRGB i 99% DCI-P3 monitor ten zapewnia obraz odpowiedni do pracy profesjonalnej i twórczej. Wyposażony w szereg wejść, w tym Thunderbolt 4 oraz wiele opcji HDMI i DisplayPort, zapewnia płynną i wszechstronną łączność. Ponadto monitor został zaprojektowany z myślą o ochronie środowiska, dzięki czemu uzyskał certyfikat EPEAT Gold i certyfikat ENERGY STAR. Posiada szereg wbudowanych funkcji, takich jak hub USB 3.2 i zintegrowany Ethernet, dzięki czemu użytkownicy mają wszystko, czego potrzebują, w zasięgu ręki. Dzięki regulowanej częstotliwości odświeżania i eleganckiemu wyglądowi monitor Dell UltraSharp U5226KW zwiększa produktywność, zapewniając jednocześnie komfort dla oczu dzięki powłoce o niskim współczynniku odbicia i certyfikatowi dotyczącemu światła niebieskiego. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELL UltraSharp 52 Thunderbolt Hub Monitor U5226KW 51.5inch 6K Curved IPS 2xHDMI 2xDP 5xUSB 5xUSB-C RJ-45 Speakers 3YPPG AE |
| Opis: | Dell UltraSharp U5226KW - Monitor LED - 52" (51.5" widoczny) - 6144 x 2560 6K @ 120 Hz - IPS Black - 400 cd/m² - 2000:1 - 5 ms - Thunderbolt 4, 2xHDMI, 2xDisplayPort - głośnik(i) |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2415042 |
| Klasa energii: | Klasa G |
| Wielkość przekątnej: | 52" |
| Wielkość celownika: | 51.5" |
| Wbudowane urządzenia: | Koncentrator USB 3.2/USB-C |
| Zasilanie USB: | 140 wat |
| Typ panela: | IPS Black |
| Współczynnik kształtu: | 21:9 |
| Rozdzielczość natywna: | 6K 6144 x 2560 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.19644 mm |
| Pikseli na cal: | 129 |
| Jasność: | 400 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 2000:1 |
| Obsługa kolorów: | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów: | 100% sRGB (CIE 1931), 99% DCI-P3 (CIE 1976), 100% BT.709 (CIE 1931), 99% P3 (CIE 1976) |
| Czas reakcji: | 5 ms (szybki szary-do-szarego), 8 ms (normalny szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 120 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 326 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating, powłoka niskorefleksyjna |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka: | Obraz w obrazie, obraz po obrazie, podświetlanie krawędziowe LED, bezrtęciowy, szkło niezawierające arsenu, kalibracja Delta E<1,5 |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 122.332 cm x 25.5 cm x 66.679 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga: | 17.76 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 9 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | 2 x HDMI 2 x DisplayPort 1.4 Thunderbolt 4/USB-C 3.2 Generacji 2 upstream/DisplayPort 1.4 (moc do 140 W) 3 x złącze USB-C upstream (tylko dane) 4 x USB 3.2 Generacji 2 downstream (SuperSpeed USB (10 Gbps)) LAN (RJ-45) 2 x USB-C 3.2 Generacji 2. downstream (zasilanie do 27 W) USB 3.2 downstream Generacji 2. z Ładowaniem Baterii 1.2 |
| Mechaniczne | |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm, 200 x 200 mm, 200 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), czujnik światła w otoczeniu, obsługuej interfejs VESA |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI - 1.8 m 1 x kabel DisplayPort 1.4 - DisplayPort do DisplayPort - 1.8 m 1 x kabel Thunderbolt 4 - 2 m 1 x z kabla USB-C na USB-A - 1 m |
| Zgodność z normami: | Plug and Play, RoHS, TUV Rheinland Low Blue Light Certification, bez BFR, PVC-free |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 63.6 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 51.4 Wh |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 430 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Dell Display Manager, Dell Peripheral Manager |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 122.332 cm - głębokość: 25.5 cm - wysokość: 66.679 cm - waga: 17.76 kg Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 122.332 cm - głębokość: 25.5 cm - wysokość: 57.679 cm - waga: 17.76 kg Bez podstawki - szerokość: 122.332 cm - głębokość: 11.194 cm - wysokość: 52.905 cm - waga: 12.95 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Waga transportowa: | 34.85 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO: | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10–80% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.