{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 3900878
Kod producenta: 242S1AE/00
Stan magazynowy: 21 szt.
Kod EAN: 8712581764296
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 7,98 kg
| Opis | |
| Monitor Philips S Line oferuje niezbędne funkcje umożliwiające codzienną wydajność i wygodną pracę. Monitor praktycznie bez ramki z rozdzielczością FHD zapewnia wyraźny obraz. Tryby EasyRead i Eye Comfort dbają o Twoje oczy, co zostało potwierdzone certyfikatem TUV. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | PHILIPS 242S1AE/00 23.8inch 1920x1080 IPS Flat 130MM Pivot 75Hz Adative Sync 3 SIDE FRAMELESS TUV Eye Certified SPEAKERS |
| Opis: | Philips S-line 242S1AE - Monitor LED - 24" (23.8" widoczny) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DVI-D, VGA, DisplayPort - głośnik(i) - czarna tekstura |
| EAN: | 8712581764296 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa E |
| Wielkość przekątnej: | 24" |
| Wielkość celownika: | 23.8" |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 75 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.2745 mm |
| Pikseli na cal: | 93 |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 / 50000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 107% sRGB, 91% NTSC |
| Czas reakcji: | 4 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 75 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 85 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating, Mgła 25% |
| Technologia podświetlenia: | WLED |
| Języki OSD: | Multilingual |
| Charakterystyka: | Bezołowiowy, Low Blue Light Mode, technologia Flicker Free, nie zawiera BFR/PVC, bezrtęciowy, Technologia Adaptive-Sync, EasyRead, SmartControl |
| Kolor: | Czarna tekstura |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 54 cm x 20.5 cm x 48.2 cm - z podstawką |
| Waga: | 4.83 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | VGA DVI-D (HDCP) DisplayPort 1.2 HDMI (HDCP) Wejście audio Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+20 |
| Kąt obrotu: | 360 |
| Kąt rotacji: | 180 |
| Regulacja wysokości: | 130 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel VGA 1 x kabel HDMI 1 x kabel DisplayPort 1 x kabel audio |
| MTBF: | 70,000 godzina(y) |
| Zgodność z normami: | Plug and Play, certyfikat FCC Class B, TUV GS, ICES-003, SEMKO, CB, CCC, TUV Ergo, DDC/CI, RoHS, CECP, CEL, EPA, CU-EAC, TUV Eye Comfort certified |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON): | 15.9 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 15.9 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 13.6 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką - szerokość: 54 cm - głębokość: 20.5 cm - wysokość: 48.2 cm - waga: 4.83 kg Bez podstawki - szerokość: 54 cm - głębokość: 5.1 cm - wysokość: 32.3 cm - waga: 2.98 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 62.5 cm |
| Głębokość transportowa: | 18 cm |
| Wysokość transportowa: | 43.5 cm |
| Waga transportowa: | 7.91 kg |
| Standardy ochrony środowiska | |
| Certyfikat TCO: | TCO Certified Displays 8 |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| ENERGY STAR Version: | 8.0 |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20 - 80% |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.