{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48309724
Kod producenta: MDHD4ZE/A
Stan magazynowy: 7 szt.
Kod EAN: 195950689938
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 12
Waga: 1,65 kg
| Opis | |
| Apple MacBook Air łączy w sobie wydajność i elegancki wygląd, co sprawia, że jest preferowanym wyborem dla użytkowników ceniących sobie wydajność. Wyposażony w 10-rdzeniowy procesor M5 i 16-rdzeniowy silnik Neural Engine, ten notebook płynnie obsługuje wielozadaniowość i wymagające aplikacje. Solidna, ujednolicona konfiguracja pamięci zapewnia płynne działanie bez opóźnień, zwiększając produktywność zarówno w pracy, jak i podczas rozrywki. Urządzenie jest wyposażone w imponujący wyświetlacz Liquid Retina, obsługujący 1 miliard kolorów, technologię Dolby Vision i True Tone. Jego zaawansowana kamera internetowa ma rozdzielczość 12 megapikseli i funkcję Center Stage, zapewniającą wysoką jakość obrazu podczas wirtualnych spotkań. W połączeniu z obsługą dźwięku przestrzennego i zwiększoną czystością głosu dzięki zestawowi mikrofonów, MacBook Air zapewnia wciągające wrażenia audiowizualne. Dzięki ekologicznej konstrukcji z wykorzystaniem materiałów pochodzących z recyklingu i certyfikatem ENERGY STAR jest to odpowiedzialny wybór dla konsumentów znających się na technologii. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | APPLE 13inch MacBook Air M5 chip with 10-core CPU and 10-core GPU 24GB 1TB SSD - Starlight |
| Opis: | Apple MacBook Air - M5 - Apple M5 10-core - 24 GB RAM - 1 TB SSD - 13.6" IPS 2560 x 1664 (WQXGA) - Bluetooth 6.0, Wi-Fi 7 - światło gwiazdk -klawiatura: Międz. Ang. |
| EAN: | 0195950689938 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny |
| System operacyjny: | Apple macOS Tahoe 26 |
| Ustawa o danych UE: | Https://regulatoryinfo.apple.com/eudataact |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Apple M5 |
| Ilość rdzeni: | 10-rdzeniowy |
| Rdzenie wydajnościowe: | 4 |
| Wydajne rdzenie: | 6 |
| Cechy: | Przyspieszacze neuronowe, sprzętowo przyspieszany ray tracing, przepustowość pamięci 153 GB/s |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU): | 16-core Neural Engine |
| Pamięć | |
| RAM: | 24 GB (zunifikowana pamięć) |
| Główn pamięć: | 1 TB SSD przylutowana |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 13.6" - IPS |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1664 (WQXGA) |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Gęstość pikseli (ppi): | 224 |
| Jasność obrazu: | 500 cd/m² |
| Obsługa kolorów: | 1 miliard kolorów |
| Charakterystyka: | Technologia True Tone, P3 Wide Color Gamut, Dolby Vision, HDR10+, zgodność z HDR10, jasność HLG, wyświetlacz Liquid Retina, zgodność HDR, Zoom |
| Nazwa klawiatury: | Apple Magic Keyboard with Touch ID |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | Apple M5 10-core |
| Maks. Liczba Obsługiwanych Monitorów: | 2 monitory zewnętrzne |
| Cechy systemu video: | Przyspieszenie sprzętowe H.264, HEVC, ProRes i ProRes RAW, silnik dekodowania wideo, silnik kodowania wideo, silnik kodowania i dekodowania ProRes, dekodowanie AV1 |
| Aparat fotograficzny: | Tak - 1080p |
| Rozdzielczość: | 12 Mpx |
| Cechy kamery: | Kamera na środku sceny, zaawansowany procesor sygnału obrazu (ISP), wsparcie widoku biurka, kamera FaceTime 1080p |
| Dźwięk: | Cztery głośniki, 3 mikrofony z formowaniem wiązki |
| Zgodność z normami: | Dolby Digital Plus, Dolby Atmos, Dolby Digital |
| Cechy audio: | Wyjście: obsługa Dźwięku Przestrzennego; Wejście: tryb izolacji głosu, tryb mikrofonu szerokiego spektrum, większa przejrzystość głosu |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, trackpad Force Touch |
| Podświetlenie Klawiatury: | Tak |
| Układ klawiatury: | Międzynarodowy Angielski |
| Cechy: | Czułość nacisku, wielodotykowy touchpad, zatrzask, czujnik Touch ID, Multi-Touch Gesture Recognition |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | Bluetooth 6.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Charakterystyka: | Technologia sieciowania thread |
| Bateria | |
| Technologia: | Litowo-polimerowa |
| Pojemność: | 53.8 Wh |
| Czas pracy: | Do 18 godziny |
| Czas pracy baterii: | Wyszukiwarka sieci Wi-Fi: do 15 godzina(y) Odtwarzanie video: do 18 godzina(y) |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Szczegóły Interfejsu: | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (ładowanie) Wyjście słuchawek |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie: | App Store, Apple Books, kalendarz, kontakty, Apple FaceTime, Find My, Apple Freeform, Games, Apple GarageBand, Home, Apple iMovie, Odbicie iPhone'a, Journal, Apple Keynote, poczta, mapy, Messages, muzyka, News, notatki, Apple Numbers, Apple Pages, Passwords, Phone, Photo Booth, zdjęcia, Podcasts, Apple Preview, Apple QuickTime Player, przypomnienia, Apple Safari, Apple Shortcuts, zapasy, Apple Time Machine, Tips, Apple TV, Voice Memos, pogoda, Siri |
| Inteligencja Apple: | Tak |
| Różne | |
| Kolor: | Światło gwiazdk |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Zintegrowane opcje: | Czujnik światła otoczenia |
| Ochrona: | Czytnik odcisków palców |
| Cechy: | Bezprzewodowy układ sieciowy Apple N1, czytnik ekranu VoiceOver, Closed Captions, czytnik dostępności, osobisty głos, żywe mówienie, Voice Control, Switch Control, Napisy na Żywo, nie zwiera PCW |
| Akcesoria w zestawie: | Kabel do ładowania z USB-C na MagSafe 3 |
| Swoiste Tempo Pochłaniania Energii (SAR): | 0.62 W/kg (body) 0.62 W/kg (kończyna) |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 30.41 cm x 21.5 cm x 1.13 cm |
| Waga: | 1.23 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Ślad Węglowy: | 140 emisja węgla w kg |
| Metale Ziem Rzadkich: | 100% przetworzonych pierwiastków ziem rzadkich we wszystkich magnesach |
| Zawartość Surowców z Recyklingu w Produkcie: | 55 % - materiały z recyklingu |
| Zawartość Surowców z Recyklingu w Opakowaniu: | 100 % - włókno z recyklingu |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 1 rok Wsparcie techniczne - konsultacja telefoniczna - 90 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 0–90% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.