{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 47814929
Kod producenta: MC6J4ZE/A
Stan magazynowy: 67 szt.
Kod EAN: 195949891922
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 12
Waga: 2,66 kg
| Opis | |
| MacBook Air z czipem M4 pozwala latać podczas pracy i zabawy. Dzięki technologii Apple Intelligence [1], wspaniałemu 13- lub 15-calowemu wyświetlaczowi Liquid Retina, baterii wystarczającej nawet na 18 godzin pracy [2] oraz uderzająco smukłej i lekkiej konstrukcji, jest on zbudowany tak, by wytrzymać wszystko i wszędzie. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | APPLE MacBook Air 15inch M4 chip with 10-core CPU and 10-core GPU 24GB 512GB SSD - Silver |
| Opis: | Apple MacBook Air - M4 - Apple M4 10-core - 24 GB RAM - 512 GB SSD - 15.3" IPS 2880 x 1864 (WQXGA+) - Wi-Fi 6E, Bluetooth - srebrny -klawiatura: Międz. Ang. |
| EAN: | 0195949891922 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny |
| System operacyjny: | Apple macOS Sequoia 15.0 |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Apple M4 |
| Ilość rdzeni: | 10-rdzeniowy |
| Rdzenie wydajnościowe: | 4 |
| Wydajne rdzenie: | 6 |
| Cechy: | Sprzętowo przyspieszany ray tracing, przepustowość pamięci 120 GB/s |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU): | 16-core Neural Engine |
| Pamięć | |
| RAM: | 24 GB (zunifikowana pamięć) |
| Główn pamięć: | 512 GB SSD przylutowana |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 15.3" - IPS |
| Rozdzielczość: | 2880 x 1864 (WQXGA+) |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Gęstość pikseli (ppi): | 224 |
| Jasność obrazu: | 500 cd/m² |
| Obsługa kolorów: | 1 miliard kolorów |
| Charakterystyka: | Nie zawiera BFR/PVC, bezrtęciowy, Zoom, szkło niezawierające arsenu, zgodność z HDR10, jasność HLG, wyświetlacz Liquid Retina, P3 Wide Color Gamut, technologia True Tone, Dolby Vision, HDR10+, zgodność HDR |
| Nazwa klawiatury: | Apple Magic Keyboard with Touch ID |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | Apple M4 10-core |
| Maks. Liczba Obsługiwanych Monitorów: | 2 monitory zewnętrzne |
| Cechy systemu video: | Przyspieszenie sprzętowe H.264, HEVC, ProRes i ProRes RAW, silnik dekodowania wideo, silnik kodowania i dekodowania ProRes, silnik kodowania wideo, dekodowanie AV1 |
| Aparat fotograficzny: | Tak - 1080p |
| Rozdzielczość: | 12 Mpx |
| Cechy kamery: | Zaawansowany procesor sygnału obrazu (ISP), kamera FaceTime 1080p, wsparcie widoku biurka, kamera na środku sceny |
| Dźwięk: | Sześć głośników, 3 mikrofony z formowaniem wiązki |
| Zgodność z normami: | Dolby Digital Plus, Dolby Atmos, Dolby Digital |
| Cechy audio: | Wyjście: obsługa Dźwięku Przestrzennego, głośniki niskotonowe redukujące siłę; Wejście: tryb izolacji głosu, tryb mikrofonu szerokiego spektrum, większa przejrzystość głosu |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, trackpad Force Touch |
| Podświetlenie Klawiatury: | Tak |
| Układ klawiatury: | Międzynarodowy Angielski |
| Cechy: | Czułość nacisku, wielodotykowy touchpad, Multi-Touch Gesture Recognition, zatrzask, czujnik Touch ID |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Bateria | |
| Technologia: | Litowo-polimerowa |
| Pojemność: | 66.5 Wh |
| Czas pracy: | Do 18 godziny |
| Czas pracy baterii: | Wyszukiwarka sieci Wi-Fi: do 15 godzina(y) Odtwarzanie video: do 18 godzina(y) |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 35 wat |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Szczegóły Interfejsu: | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (ładowanie) Wyjście słuchawek |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie: | Apple iMovie, Apple Safari, Apple GarageBand, Photo Booth, Apple Time Machine, Apple FaceTime, Apple Preview, poczta, mapy, zdjęcia, przypomnienia, App Store, muzyka, kontakty, zapasy, notatki, pogoda, kalendarz, Siri, Messages, Apple Keynote, Apple Pages, Apple Numbers, News, Voice Memos, Podcasts, Home, Apple TV, Find My, Apple Books, Apple Shortcuts, Apple QuickTime Player, Apple Freeform, Odbicie iPhone'a, Tips, Passwords |
| Inteligencja Apple: | Tak |
| Różne | |
| Kolor: | Srebrny |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Zintegrowane opcje: | Czujnik światła otoczenia |
| Ochrona: | Czytnik odcisków palców |
| Cechy: | Czytnik ekranu VoiceOver, dyktowanie, Voice Control, Switch Control, Napisy na Żywo, ograniczenie ruchu, zwiększenie kontrastu |
| Akcesoria w zestawie: | Kompaktowy podwójny port zasilacza USB-C, kabel do ładowania z USB-C na MagSafe 3 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 34.04 cm x 23.76 cm x 1.15 cm |
| Waga: | 1.51 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Ślad Węglowy: | 155 emisja węgla w kg |
| Metale Ziem Rzadkich: | 99% pierwiastków ziem rzadkich z recyklingu |
| Zawartość Surowców z Recyklingu w Produkcie: | 55 % - materiały z recyklingu |
| Zawartość Surowców z Recyklingu w Opakowaniu: | 50 % - włókno z recyklingu |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 1 rok Wsparcie techniczne - konsultacja telefoniczna - 90 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 0–90% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.