{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASROCK H810M-H LGA1851 1xHDMI |
| Opis: | ASRock H810M-H - Płyta główna - ATX micro - Gniazdo LGA1851 - H810 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - wbudowana karta graficzna (konieczny procesor) - High Definition Audio (8-kanałów) |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Płyta główna - ATX micro |
| Typ chipsetu: | Intel H810 |
| Port procesora: | Gniazdo LGA1851 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów: | (obsługuje procesory Intel Core Ultra (Seria 2)) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny: | 128 GB |
| Technologia: | DDR5 |
| Bus Clock: | 6400 MT/s |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM: | Bez ECC |
| Rejestrowana lub buforowana: | Niebuforowana, niebuforowane zegarowe |
| Charakterystyka: | Dwa kanały DDR, niebuforowana, Intel Extreme Memory Profiles (XMP) 3.0 |
| Audio | |
| Typ: | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Audio Codec: | Realtek ALC897 |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Kontroler sieciowy: | Realtek RTL8111H |
| Interfejsy sieciowe: | Gigabit Ethernet |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń: | 1 x CPU 2 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 4.0 x16 1 x PCIe 4.0 x1 M.2 socket (Klucz E, do modułu bezprzewodowego) M.2 socket (gniazdo 2280 M.2 M-Key) |
| Interfejsy pamięci masowej: | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin PCIe 4.0 -złącza: 1 x Hyper M.2 |
| Interfejsy: | 2 x USB 3.2 Gen 1 4 x USB 2.0 1 x HDMI 1 x klawiatura PS/2 / mysz 1 x LAN (Gigabit Ethernet) 1 x wejście audio - mini jack 1 x wyjście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack |
| Wewnętrzne interfejsy: | 2 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 2 x USB 2.0 - nagłówek 1 x SPI - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek |
| Złącza zasilania: | Łączówka 24-pin głównego zasilania, złączka ATX12V 8-stykowa |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS: | AMI |
| Cechy BIOSu: | UEFI BIOS |
| Cechy harware: | 6+1+1+1+1 Phase Power Design, ASRock Auto Driver Installer, ASRock EZ Mode, ASRock Full HD UEFI, ASRock My Favorites in UEFI, ASRock Instant Flash, radiator aluminiowy, ASRock Polychrome RGB |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Tarcza IO, 1 x śruba M.2 |
| Dołączone przewody: | 2 x kabel Serial ATA |
| Dołączone oprogramowanie: | ASRock Polychrome SYNC, ASRock A-Tuning |
| Zgodność z normami: | FCC, ErP Ready, EuP Ready |
| Szerokość: | 22 cm |
| Głębokość: | 19.3 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.