{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 46469742
Kod producenta: DUAL-RTX4060-O8G-WHITE
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711387274927
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 1,30 kg
| Opis | |
| ASUS Dual GeForce RTX 4060 łączy dynamiczną wydajność termiczną z szeroką kompatybilnością. Zaawansowane rozwiązania chłodzące z doskonałych kart graficznych - w tym dwa wentylatory Axial-tech maksymalizujące przepływ powietrza do radiatora - zostały upakowane w 2,5-slotowej karcie, zapewniając więcej mocy w mniejszej przestrzeni. Te ulepszenia sprawiają, że ASUS Dual jest idealnym wyborem dla graczy, którzy oczekują wysokiej wydajności graficznej w kompaktowej obudowie. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASUS DUAL GeForce RTX 4060 OC White Edition 8GB GDDR6 |
| Opis: | ASUS Dual GeForce RTX 4060 8GB - OC Edition - karta graficzna - GeForce RTX 4060 - 8 GB GDDR6 - PCIe 4.0 - HDMI, 3 x DisplayPort - biały |
| EAN: | |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Karta graficzna |
| Typ magistrali: | PCI Express 4.0 |
| Graphics Engine: | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Boost Clock: | 2505 MHz |
| Rdzenie CUDA: | 3072 |
| Zgodność z technologią VR: | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość: | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów: | 4 |
| Interfejsy: | HDMI 3 x DisplayPort |
| Obsługa API: | OpenGL 4.6 |
| Charakterystyka: | 2.5-slot Fan Cooler, dla NVIDIA G-Sync, technologia AUTO-EXTREME, NVIDIA Ansel, Axial-tech Fan Design, 0dB Technology, Nvidia Studio, NVIDIA Reflex, Wentylatory Łożyskowe z dwoma łożyskami kulkowymi, Nvidia Broadcast, Program Weryfikacji 144 godz., Resizable BAR, technologia NVIDIA Ada Lovelace GPU, Rdzenie Tensor 4. generacji, 3. Generacji Rdzenie Ray Tracing, NVIDIA DLSS 3, HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar: | 8 GB |
| Technologia: | GDDR6 SDRAM |
| Szybkość Pamięci: | 17 Gbps |
| Szerokość szyny: | 128-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie: | 550 W |
| Dodatkowe wymagania: | Złącze zasilania 8-pinowe PCI Express |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Karta kolekcjonerska |
| Dołączone oprogramowanie: | ASUS Quantumcloud, ASUS GPU Tweak III |
| Zgodność z normami: | HDCP 2.3, DisplayPort 1.4a |
| Szerokość: | 4.96 cm |
| Głębokość: | 22.72 cm |
| Wysokość: | 12.324 cm |
| Kolor obudowy: | Biały |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.