{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Wzbogać swoje wrażenia z gier i twórczości dzięki karcie graficznej ASUS PRIME GeForce RTX 5080. Ta karta graficzna, zaprojektowana z myślą o wydajności, oferuje 16 GB pamięci GDDR7 SDRAM, 256-bitową szerokość magistrali i prędkość pamięci 30 Gb/s. Dzięki obsłudze maksymalnie czterech monitorów i maksymalnej rozdzielczości zewnętrznej 7680 x 4320 możesz cieszyć się zapierającymi dech w piersiach obrazami i wciągającymi wrażeniami, niezależnie od tego, czy grasz, czy pracujesz nad projektami wymagającymi dużej mocy obliczeniowej. Wyposażona w zaawansowane technologie, takie jak NVIDIA DLSS 4 i rdzenie Ray Tracing Cores czwartej generacji, karta RTX 5080 zapewnia oszałamiającą grafikę i realistyczne efekty świetlne. Technologia chłodzenia komorą parową i wentylatory z podwójnymi łożyskami kulkowymi zapewniają wydajne chłodzenie i zwiększają trwałość. Dzięki takim funkcjom, jak gotowość do obsługi NVIDIA G-Sync i technologia AUTO-EXTREME, ta karta graficzna została stworzona, aby zapewnić wydajność i niezawodność w każdym zastosowaniu. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASUS PRIME RTX 5080 16GB HDMI 3xDP |
| Opis: | ASUS PRIME GeForce RTX 5080 16GB - Karta graficzna - GeForce RTX 5080 - 16 GB GDDR7 - PCI Express 5.0 - HDMI, 3 x DisplayPort |
| EAN: | 4711387868409 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Karta graficzna |
| Typ magistrali: | PCI Express 5.0 |
| Graphics Engine: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Rdzenie CUDA: | 10752 |
| Zgodność z technologią VR: | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość: | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów: | 4 |
| Szczegóły Interfejsu: | 3 x DisplayPort HDMI |
| Obsługa API: | OpenGL 4.6 |
| Charakterystyka: | Termopad zmiany fazy, Vapor chamber cooling technology, Dual Bios, Wentylatory Łożyskowe z dwoma łożyskami kulkowymi, Rdzenie Tensor 5. generacji, Rdzenie Ray Tracing 4. generacji, NVIDIA DLSS 4, NVIDIA Reflex 2, NVIDIA Avatar Cloud Engine (ACE), dla NVIDIA G-Sync, Axial-tech Fan Design, 0dB Technology, płyta tylna z wentylacją, wspornik montażowy ze stali nierdzewnej, technologia AUTO-EXTREME, HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar: | 16 GB |
| Technologia: | GDDR7 SDRAM |
| Szybkość Pamięci: | 30 Gbps |
| Szerokość szyny: | 256-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie: | 850 W |
| Dodatkowe wymagania: | Złącze zasilania PCI Express 16 pin, 2 sąsiadujące sloty PCI |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Rzep, kartka z podziękowaniami, 3 x kabel 8 pin na 12VHPWR |
| Dołączone oprogramowanie: | ASUS GPU Tweak III |
| Szerokość: | 5 cm |
| Głębokość: | 30.4 cm |
| Wysokość: | 12.6 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.