{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Karta graficzna Palit GeForce RTX 5070 Infinity 3 OC została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu wysokiej wydajności graficznej zarówno dla graczy, jak i twórców treści. Wyposażona w 12 GB pamięci GDDR7 SDRAM i 192-bitową szerokość magistrali, ta karta graficzna zapewnia przepustowość na poziomie 672 GB/s, gwarantując płynną rozgrywkę i szybkie renderowanie. Obsługa wielu interfejsów API, w tym DirectX 12 i Vulkan 1.4, pozwala na płynną integrację z grami i aplikacjami, umożliwiając użytkownikom szczegółowe doświadczanie ich ulubionych tytułów. Dzięki technologiom NVIDIA, takim jak DLSS 4, NVIDIA GPU Boost i G-Sync, ta karta graficzna zapewnia zoptymalizowane wrażenia z gry przy zmniejszonym opóźnieniu i płynnej grafice. Konstrukcja chłodzenia TurboFan Blade poprawia zarządzanie temperaturą, a częstotliwość taktowania w trybie boost wynosząca 2542 MHz zapewnia wydajność podczas wymagających zadań. Dzięki możliwości podłączenia nawet czterech monitorów karta GeForce RTX 5070 Infinity 3 OC jest wszechstronnym wyborem do konfiguracji z wieloma wyświetlaczami. Urządzenie charakteryzuje się poborem mocy wynoszącym 250 W, co sprawia, że nadaje się do każdej wysokowydajnej konfiguracji komputera. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | PALIT RTX 5070 Infinity 3 OC 12GB GDDR7 |
| Opis: | Palit GeForce RTX 5070 Infinity 3 OC - Karta graficzna - GeForce RTX 5070 - 12 GB GDDR7 - PCI Express 5.0 - 3 x DisplayPort, HDMI |
| EAN: | 4710562245080 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Karta graficzna |
| Typ magistrali: | PCI Express 5.0 |
| Graphics Engine: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Zegar rdzeniowy: | 2325 MHz |
| Boost Clock: | 2542 MHz |
| Rdzenie CUDA: | 6144 |
| Zgodność z technologią VR: | Tak |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów: | 4 |
| Szczegóły Interfejsu: | 3 x DisplayPort HDMI |
| Obsługa API: | OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate, Vulkan 1.4 |
| Charakterystyka: | 2-slot Fan Cooler, wentylator TurboFan Blade, DrMOS, 0-dB TECH, NVIDIA Blackwell GPU architecture, Rdzenie Ray Tracing 4. generacji, Rdzenie Tensor 5. generacji, NVIDIA DLSS 4, NVIDIA Reflex 2, Nvidia Broadcast, Resizable BAR, NVIDIA Ansel, NVIDIA FreeStyle, NVIDIA ShadowPlay, NVIDIA Highlights, dla NVIDIA G-Sync, NVIDIA Omniverse, NVIDIA GPU Boost, 9. generacja enkodera NVIDIA, 6th Gen NVIDIA Decoder, obsługa dekodowania AV1, obsługa dekodowania AV1, technologia Nvidia CUDA, NVIDIA GeForce SFF-Ready, Nvidia Studio, HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar: | 12 GB |
| Technologia: | GDDR7 SDRAM |
| Szybkość Pamięci: | 28 Gbps |
| Szerokość szyny: | 192-bit |
| Szerokość pasma: | 672 GBps |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie: | 650 W |
| Dodatkowe wymagania: | Złącze zasilania PCI Express 16 pin |
| Różne | |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 250 wat |
| Akcesoria w zestawie: | Kabel zasilający |
| Dołączone oprogramowanie: | ThunderMaster |
| Zgodność z normami: | DisplayPort 2.1b |
| Szerokość: | 4.13 cm |
| Głębokość: | 29.19 cm |
| Wysokość: | 11.66 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.