{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48063919
Kod producenta: ZT-B50500H-10M
Stan magazynowy: 45 szt.
Kod EAN: 8886307701565
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 1,00 kg
| Opis | |
| Karta graficzna ZOTAC GAMING Twin Edge OC zapewnia wysoką wydajność w grach dzięki architekturze procesora graficznego NVIDIA Blackwell oraz obsłudze DirectX 12 Ultimate. Karta ta została zaprojektowana z myślą o poprawie wrażeń z gry dzięki takim funkcjom, jak NVIDIA DLSS 4 zapewniająca oszałamiającą grafikę oraz technologia NVIDIA G-Sync Ready gwarantująca płynną rozgrywkę bez efektu rozrywania obrazu. Konstrukcja z dwoma wentylatorami zapewnia wydajne chłodzenie, umożliwiając optymalną wydajność podczas intensywnych sesji gamingowych. Wyposażona w wentylatory BladeLink o średnicy 90 mm, karta ta utrzymuje niskie temperatury przy maksymalnym przepływie powietrza, zapewniając chłodzenie i cichą pracę systemu. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ZOTAC GAMING GeForce RTX 5050 TWIN EDGE OC 8GB BHDMI 2.1b 3xDisplay Port 2.1b |
| Opis: | ZOTAC GAMING Twin Edge OC - Karta graficzna - GeForce RTX 5050 - 8 GB GDDR6 - PCIe 5.0 x8 - 3 x DisplayPort, HDMI |
| EAN: | 8886307701565 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Karta graficzna |
| Typ magistrali: | PCI Express 5.0 x8 |
| Graphics Engine: | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Zegar rdzeniowy: | 2602 MHz |
| Rdzenie CUDA: | 2560 |
| Maksymalna rozdzielczość: | 165 Hz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów: | 4 |
| Szczegóły Interfejsu: | 3 x DisplayPort (Display Stream Compression (DSC)) HDMI |
| Obsługa API: | DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6, Vulkan 1.4 |
| Charakterystyka: | 2-slot Fan Cooler, NVIDIA Blackwell GPU architecture, Rdzenie Tensor 5. generacji, Rdzenie Ray Tracing 4. generacji, Dual Fan Design, NVIDIA DLSS 4, NVIDIA GeForce SFF-Ready, wentylatory BladeLink 90 mm, dla NVIDIA G-Sync, NVIDIA Multi Frame Generation, NVIDIA Reflex 2, NVIDIA Frame Warp, NVIDIA Avatar Cloud Engine (ACE), Nvidia Studio, Nvidia Broadcast, 9. generacja enkodera NVIDIA, HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar: | 8 GB |
| Technologia: | GDDR6 SDRAM |
| Szybkość Pamięci: | 20 Gbps |
| Szerokość szyny: | 128-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie: | 550 W |
| Dodatkowe wymagania: | Złącze zasilania 8-pinowe PCI Express |
| Różne | |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 130 wat |
| Dołączone oprogramowanie: | Sterowniki GeForce Game Ready, sterowniki NVIDIA Studio, ZOTAC FireStorm, GeForce Experience |
| Zgodność z normami: | DisplayPort 2.1b, Ultra Wysoka Prędkość Bitowa 20 (UHBR20), HDCP 2.3 |
| Szerokość: | 4.16 cm |
| Głębokość: | 22.05 cm |
| Wysokość: | 12.025 cm |
| Szerokość transportowa: | 21.5 cm |
| Głębokość transportowa: | 8 cm |
| Wysokość transportowa: | 28 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.