{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Karta graficzna Palit StormX łączy w sobie moc i wydajność, zapewniając wciągające wrażenia podczas grania. Wyposażona w procesor graficzny NVIDIA GeForce RTX 3050, karta obsługuje do 6 GB pamięci GDDR6 SDRAM, umożliwiając użytkownikom cieszenie się oszałamiającą grafiką o wysokiej klarowności i szybkości. Karta jest zbudowana w oparciu o interfejs PCI Express 4.0, co zapewnia kompatybilność z nowoczesnymi systemami, a szereg wyjść wideo, w tym DisplayPort, HDMI i DVI-D, pozwala na konfigurację wielu monitorów obsługujących rozdzielczość do 7680 x 4320. Dzięki poborowi mocy wynoszącemu zaledwie 70 W karta zapewnia równowagę między wydajnością a energooszczędnością. Dzięki zastosowaniu technologii NVIDIA karta StormX obsługuje DirectX 12 Ultimate i Vulkan, zapewniając graczom zaawansowane możliwości renderowania. Technologia NVIDIA G-Sync zapewnia płynną rozgrywkę, a funkcje takie jak technologia Nvidia CUDA i rdzenie Ray Tracing Cores drugiej generacji podnoszą jakość grafiki. Konstrukcja chłodzenia karty i technologia 0-dB TECH pozwalają na cichą pracę podczas intensywnych sesji grania, co sprawia, że jest to idealny wybór dla graczy poszukujących wydajności w kompaktowej obudowie. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | PALIT RTX 3050 StormX 6GB GDDR6 96bit DVI HDMI DP |
| Opis: | Palit StormX - Karta graficzna - GF RTX 3050 - 6 GB GDDR6 - PCIe 4.0 - HDMI, DisplayPort, DVI |
| EAN: | 4710562244625 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Karta graficzna |
| Typ magistrali: | PCI Express 4.0 |
| Graphics Engine: | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Zegar rdzeniowy: | 1042 MHz |
| Boost Clock: | 1470 MHz |
| Rdzenie CUDA: | 2304 |
| Zgodność z technologią VR: | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość: | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów: | 3 |
| Szczegóły Interfejsu: | DisplayPort HDMI DVI-D (dual link) |
| Obsługa API: | DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6, Vulkan |
| Charakterystyka: | 2-slot Fan Cooler, 0-dB TECH, Nvidia Broadcast, Resizable BAR, NVIDIA Ansel, NVIDIA FreeStyle, NVIDIA ShadowPlay, NVIDIA Highlights, dla NVIDIA G-Sync, NVIDIA Omniverse, NVIDIA GPU Boost, Dekoder 7. Generacji NVIDIA, Dekoder 5. Generacji NVIDIA, obsługa dekodowania AV1, technologia NVIDIA Ampere GPU, Nvidia DLSS, NVIDIA Reflex, Nvidia Adaptive Shading, technologia NVIDIA Dynamic Super Resolution, NVIDIA Adaptive Vertical Sync, technologia Nvidia CUDA, Nvidia PhysX-Ready, NVIDIA Multi-Projection, Nvidia Temporal Anti-Aliasing Technology (TXAA), technologia NVIDIA MFAA, NVIDIA GameStream, Nvidia SHIELD ready, Konstrukcja z Pojedynczym Wentylatorem, wspornik w kształcie plastra miodu, 2nd gen Ray Tracing Cores, 3rd gen Tensor Cores, HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar: | 6 GB |
| Technologia: | GDDR6 SDRAM |
| Szybkość Pamięci: | 14 Gbps |
| Szerokość szyny: | 96-bit |
| Szerokość pasma: | 168 GBps |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie: | 300 W |
| Różne | |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 70 wat |
| Dołączone oprogramowanie: | ThunderMaster |
| Zgodność z normami: | DisplayPort 1.4a |
| Szerokość: | 4 cm |
| Głębokość: | 16.2 cm |
| Wysokość: | 11.7 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.