{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48059716
Kod producenta: 90LM03H0-B02K70
Stan magazynowy: 8 szt.
Kod EAN: 4711387717479
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 14,30 kg
| Opis | |
| 32-calowy monitor ASUS ProArt PA32UCE jest przeznaczony dla kreatywnych profesjonalistów, którzy poszukują wysokiej jakości obrazu i dokładnego odwzorowania kolorów. Dzięki natywnej rozdzielczości 3840 x 2160 ten wyświetlacz 4K zapewnia klarowność i szczegółowość, dzięki czemu nadaje się do projektowania graficznego, edycji wideo i fotografii. Monitor charakteryzuje się jasnością 600 cd/m² i posiada certyfikat HDR10, co zapewnia żywe kolory i bogatą głębię barw, obsługującą 1,0737 miliarda kolorów, zapewniających realistyczny obraz. Wyposażony w wiele trybów HDR i technologię ASUS ProArt Calibration, monitor PA32UCE pozwala użytkownikom dostosować ustawienia kolorów, optymalizując przestrzeń roboczą do precyzyjnych zadań. Ergonomiczna konstrukcja obejmuje regulację wysokości, pochylenie, obrót i obracanie w pionie, zapewniając dostosowane do indywidualnych potrzeb wrażenia wizualne. Opcje łączności obejmują porty HDMI, DisplayPort i USB-C, które obsługują zasilanie USB do 96 watów, co pozwala na wszechstronną konfigurację. Dzięki wbudowanym czujnikom, które dostosowują się do warunków oświetlenia otoczenia, ASUS ProArt PA32UCE zapewnia połączenie funkcjonalności i niezawodności dla każdego kreatywnego profesjonalisty. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASUS ProArt Display PA32UCE 31.5inch IPS WLED UHD 16:9 60Hz 600cd/m2 5ms 2xHDMI 2xDP USB Hub: 2xUSB 3.2 G1 Type-A USB 3.2 G1 Type-C |
| Opis: | ASUS ProArt PA32UCE - Monitor LED - 32" (31.5" widoczny) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 600 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 600 - 5 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort, USB-C - głośnik(i) - czarny |
| EAN: | 4711387717479 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2153206 |
| Klasa energii: | Klasa D |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa G |
| Wielkość przekątnej: | 32" |
| Wielkość celownika: | 31.5" |
| Wbudowane urządzenia: | Koncentrator USB 3.2 Generacji 1., czujnik zbliżeniowy, czujnik światła otoczenia |
| Zasilanie USB: | 96 wat |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | 4K 3840 x 2160 przy 60 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.182 mm |
| Jasność: | 600 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 |
| Forma HDR: | HDR10 |
| Certyfikacja HDR: | DisplayHDR 600 |
| Obsługa kolorów: | 1,0737 miliarda kolorów (10-bit) |
| Paleta Kolorów: | 100% sRGB, 98% DCI-P3 |
| Czas reakcji: | 5 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 15 - 135 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka: | Obraz w obrazie, obraz po obrazie, HDCP, Trace Free Technology, technologia Flicker Free, Technologia Adaptive-Sync, ASUS ProArt Calibration technology, tryb dostosowywania koloru, Wybór Temperatury Barwowej, tryb jasności, technologia Low Blue Light, Wielomodowy Tryb HDR, ProArt Preset, ProArt Palette, Display Widget, Variable refresh rate (VRR), QuickFit Plus, KVM, dokładność kolorów Delta E≤1 |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 71.42 cm x 24 cm x 61.79 cm - z podstawką |
| Waga: | 8.9 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | 2 x HDMI 2 x DisplayPort 1.4 USB-C 3,2 Generacji 1 upstream (Tryb Alternatywny DisplayPort, dane, zasilanie do 96 W) USB-C 3.2 Generacji 1. downstream USB 3.2 Generacji 1. downstream (typ A) Złącze słuchawkowe |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | +23/-5 |
| Kąt obrotu: | 60 |
| Kąt rotacji: | -90/+90 |
| Regulacja wysokości: | 120 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Zgodność z normami: | UL, TUV GS, VCCI, C-Tick, BSMI, cUL, WHQL, CB, CCC, FCC, RoHS, ISO 9241-307, WEEE, PSE Mark, J-MOSS, ErP Ready, E-Standby, KC, MSIP, TUV Rheinland Low Blue Light Certification, CU, TUV Rheinland Flicker Free Certification, HDCP 2.2 |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 21 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 34 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 25.64 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką - szerokość: 71.42 cm - głębokość: 24 cm - wysokość: 61.79 cm - waga: 8.9 kg Bez podstawki - szerokość: 71.42 cm - głębokość: 4.68 cm - wysokość: 43.82 cm - waga: 5.8 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 90 cm |
| Głębokość transportowa: | 16.2 cm |
| Wysokość transportowa: | 51.5 cm |
| Waga transportowa: | 14.1 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.