{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Płyta główna ASUS TUF GAMING Z890-PLUS WIFI została zaprojektowana z myślą o graczach i entuzjastach poszukujących niezawodnej podstawy dla wysokowydajnych systemów. Obsługuje ona procesory Intel Core Ultra i jest wyposażona w chipset Intel Z890, który zapewnia wydajną moc obliczeniową. Dzięki czterem gniazdom DIMM, przyjaznym dla użytkownika funkcjom BIOS-u i kompatybilności z DDR5 SDRAM, płyta główna zapewnia znaczną elastyczność w zakresie rozbudowy pamięci i konfiguracji. Wyposażona w opcje łączności, ta płyta główna oferuje wiele portów USB, w tym USB 3.2 Gen 2 i USB-C 3.2 Gen 2x2. Posiada również wyjście audio wysokiej rozdzielczości z kodekiem ALC1220P, zapewniającym wciągającą jakość dźwięku. Solidna konstrukcja obejmuje osłony ESD, wstępnie zamontowaną osłonę I/O i oświetlenie RGB z ASUS Aura Sync, zwiększając zarówno trwałość, jak i estetykę konfiguracji do gier. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASUS TUF GAMING Z890-PLUS WIFI MB |
| Opis: | ASUS TUF GAMING Z890-PLUS WIFI - Płyta główna - ATX - Gniazdo LGA1851 - Z890 Chipset - USB4, USB-C 3.2 Gen 2x2, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 7, Bluetooth - wbudowana karta graficzna (konieczny procesor) - High Definition Audio (8-kanałów) |
| EAN: | 4711387763926 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Płyta główna - ATX |
| Typ chipsetu: | Intel Z890 |
| Port procesora: | Gniazdo LGA1851 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów: | (obsługuje procesory Intel Core Ultra (Seria 2)) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny: | 192 GB |
| Technologia: | DDR5 |
| Bus Clock: | 4533 MHz (O.C.) |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM: | Bez ECC |
| Rejestrowana lub buforowana: | Niebuforowana |
| Charakterystyka: | Dwa kanały DDR, Intel Extreme Memory Profiles (XMP) |
| Audio | |
| Typ: | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Audio Codec: | Realtek ALC1220P |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Interfejsy sieciowe: | 2.5 Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń: | 1 x CPU 4 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 5.0 x16 1 x PCIe 4.0 x16 (tryb x4) 1 x PCIe 4.0 x4 2 x PCIe 4.0 x1 1 x M.2 socket (gniazdo 2280 M.2 M-Key) 2 x M.2 socket (gniazdo 2242/2260/2280 M.2 Key M) 1 x M.2 socket (gniazdo 2280/22110 M.2 Key M) |
| Interfejsy pamięci masowej: | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 PCIe 4.0 -złącza: 2 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 SATA-600 / PCIe 4.0 -złącza: 1 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 PCIe 5.0 -złącza: 1 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 |
| Cechy RAID: | Intel Rapid Storage Technology |
| Interfejsy: | 1 x HDMI 1 x DisplayPort 2 x antena 1 x USB-C 3.2 Gen2x2/DisplayPort 3 x USB 3.2 Gen 2 1 x Thunderbolt 4 3 x USB 3.2 Gen 1 1 x LAN (2.5Gigabit Ethernet) 1 x wejście audio - mini jack 1 x wyjście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack 1 x wyjście liniowe audio (tylne) - mini jack 1 x wyjście liniowe audio (centralny/subwoofer) - mini jack 1 x wyjście SPDIF |
| Wewnętrzne interfejsy: | 4 x USB 2.0 - nagłówek 1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 - nagłówek 2 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 1 x szeregowy - nagłówek 1 x Thunderbolt 4 - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek |
| Złącza zasilania: | Łączówka 24-pin głównego zasilania, 2 złączki 8-pin ATX12V |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS: | AMI |
| Cechy BIOSu: | UEFI BIOS, ASUS EZ Flash, Tryb ASUS UEFI BIOS EZ |
| Uśpienie / budzenie: | Uaktywnienie z LAN, budzenie PME |
| Cechy harware: | Technologia Intel Turbo Boost 2.0, Intel Turbo Boost Max Technology 3.0, technologia wykrywania gniazda audio, funkcja jack retasking, LANGuard, CrashFree BIOS 3, Preboot eXecution Environment (PXE), przycisk BIOS FlashBack, ASUS TUF Protection, ASUS DIGI+ VRM, ESD Guards, ochrona przeciwprzepięciowa, ASUS SafeSlot, ASUS Stainless Steel Back I/O, ASUS Q-Design, M.2 Q-Latch, M.2 Q-Release, M.2 Q-Slide, PCIe Slot Q-Release, Q-Antenna, Q-Dashboard, Q-DIMM, Q-LED, Q-Slot, płyta tylna radiatora M.2, radiator M.2, konstrukcja radiatora VRM, ASUS EZ DIY, LED BIOS FlashBack, osłona dźwigni gniazda procesora, ASUS ProCool, wstępnie zamontowana tarcza I/O, ASUS SafeDIMM, ASUS Aura Sync, Projekt zasilania 16+1+2+1 faz, Etap Zasilania 80 A, Dr.MOS MOSFET, 8 Layer PCB, ProCool Power Connector, AI Cooling II, AI Networking II, NPU Boost, ASUS Enhanced Memory Profile (AEMP) III |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | ASUS Wi-Fi Q-antenna, M.2 Q-Slide, 2 x opakowania gumowe M.2, pakiet wkrętów M.2, naklejka TUF GAMING, TUF GAMING wymienna tablica imienna |
| Dołączone przewody: | 2 x kabel Serial ATA |
| Dołączone oprogramowanie: | Armoury Crate, ASUS AURA Creator, ASUS Fan Xpert 4, ASUS DriverHub, ASUS GlideX, TurboV Core, ASUS TUF GAMING CPU-Z, DTS Audio Processing, Adobe Creative Cloud (darmowa wersja próbna), Norton 360 for Gamers (wersja próbna na 60 dni), WinRAR (40 days trial) |
| Zgodność z normami: | DisplayPort 2.1 |
| Szerokość: | 30.5 cm |
| Głębokość: | 24.4 cm |
| Szczegóły Opakowania: | Pudełko |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.