{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | MSI PRO B760-P II DDR5 LGA1700 4xDDR5 ATX HDMI DP USB MB |
| Opis: | MSI PRO B760-P II - Płyta główna - ATX - Gniazdo LGA1700 - B760 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2 - 2.5 Gigabit LAN - wbudowana karta graficzna (konieczny procesor) - High Definition Audio (8-kanałów) |
| EAN: | 4711377193887 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Płyta główna - ATX |
| Typ chipsetu: | Intel B760 / Nuvoton NCT6687 |
| Port procesora: | Gniazdo LGA1700 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów: | (supports 12th/13th and 14th Generation Intel Core / Pentium / Celeron) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny: | 256 GB |
| Technologia: | DDR5 |
| Bus Clock: | 4800 MHz, 5000 MHz, 5200 MHz, 5400 MHz, 5600 MHz, 5800 MHz (O.C.), 6200 MHz (O.C.), 6000 MHz (O.C.), 6600 MHz (O.C.), 6400 MHz (O.C.), 7000 MHz (O.C.), 6800 MHz (O.C.) |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM: | Bez ECC |
| Rejestrowana lub buforowana: | Niebuforowana |
| Charakterystyka: | Intel Extreme Memory Profiles (XMP) 3.0, dwa kanały DDR |
| Audio | |
| Typ: | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Audio Codec: | Realtek ALC897 |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Kontroler sieciowy: | Realtek RTL8125BG |
| Interfejsy sieciowe: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń: | 1 x CPU 4 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 4.0 x16 1 x PCIe 3.0 x1 1 x PCIe 4.0 x4 2 x PCIe 3.0 x1 2 x M.2 socket (gniazdo 2242/2260/2280 M.2 Key M) |
| Interfejsy pamięci masowej: | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 PCIe 4.0 -złącza: 2 x M.2 |
| Interfejsy: | 1 x HDMI 1 x DisplayPort 2 x USB 2.0 2 x USB 3.2 Gen 1 1 x USB-C 3.2 Gen 2 1 x LAN (2.5Gigabit Ethernet) 1 x wyjście SPDIF 1 x wyjście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack 1 x wyjście liniowe audio (centralny/subwoofer) - mini jack 1 x wyjście liniowe audio (tylne) - mini jack 1 x wejście audio - mini jack |
| Wewnętrzne interfejsy: | 4 x USB 2.0 - nagłówek 4 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 1 x USB-C 3.2 Gen 1 - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x szeregowy - nagłówek 1 x SPI - nagłówek |
| Złącza zasilania: | Łączówka 24-pin głównego zasilania, złączka ATX12V 8-stykowa, łączówka 4-pin ATX12V |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS: | AMI |
| Cechy BIOSu: | Obsługa SMBIOS 3.5, obsługa ACPI 6,4, UEFI BIOS, MSI ClickBIOS 5 |
| Monitorowanie hardware: | Temperatura rdzenia CPU, temperatura obudowy, kontrola wentylatora, wykrywanie prędkości wentylatora |
| Cechy harware: | EZ Debug LED, Frozr AI Cooling, MSI Memory Boost, MSI Core Boost, technologia Zero Frozr, Extended Heatsink Design, rozwiązanie oświetleniowe generacji 4, 2oz Copper PCB, 6 Layer PCB, Digital PWM, MSI Steel Armor, konstrukcja radiatora VRM, DIY Friendly Design, 12+1+1 Phase Power Design, radiator aluminiowy, Zatrzask M.2 EZ, MSI Audio Boost, MSI Mystic Light |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Klips EZ M.2, odstęp, zestaw wkręt M.2 / kołek, tarcza IO |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel Serial ATA |
| Dołączone oprogramowanie: | AIDA64 Extreme - MSI Edition, Intel Extreme Tuning Utility, Odtwarzacz w Aplikacji MSI, MSI Center, MSI CPU-Z, Norton 360, sterowniki i programy narzędziowe |
| Zgodność z normami: | DisplayPort 1.4 |
| Szerokość: | 30.4 cm |
| Głębokość: | 24.4 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.