{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Poznaj wysoką wydajność dzięki płycie głównej MSI PRO B850M-A WIFI PZ, zaprojektowanej z myślą o procesorach Ryzen. Ta płyta główna w formacie micro ATX oferuje bogaty zestaw funkcji, w tym obsługę szybkiej pamięci RAM DDR5 o prędkości do 8200 MT/s po podkręceniu, co pozwala użytkownikom w pełni wykorzystać moc obliczeniową w wymagających aplikacjach i grach. Płyta główna jest wyposażona w wiele gniazd rozszerzeń, w tym PCIe 4.0 i PCIe 5.0 x16 dla kart graficznych i szybkich pamięci masowych, a także dedykowane gniazda M.2 zapewniające szybszy transfer danych niż tradycyjne połączenia SATA. Łączność to mocna strona modelu MSI PRO B850M-A WIFI PZ, który oferuje porty USB 3.2 Gen 2 i USB-C umożliwiające wszechstronne podłączenie urządzeń peryferyjnych. Dzięki wbudowanemu audio w wysokiej rozdzielczości użytkownicy mogą cieszyć się wciągającą jakością dźwięku, która zapewnia lepsze wrażenia multimedialne. Płyta główna zawiera 5 Gigabit Ethernet i obsługuje technologię Wi-Fi 6E, zapewniając szybkie i niezawodne połączenia. Zbudowana z myślą o trwałości, posiada 6-warstwową płytkę drukowaną oraz MSI Steel Armor, które chronią komponenty i utrzymują wydajność przez długi czas. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | MSI PRO B850M-A WIFI PZ AM5 DDR5 mATX HDMI DP MB |
| Opis: | MSI PRO B850M-A WIFI PZ - Płyta główna - ATX micro - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1 - 5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7, Bluetooth - wbudowana karta graficzna (konieczny procesor) - High Definition Audio (8-kanałów) |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Płyta główna - ATX micro |
| Typ chipsetu: | AMD B850 |
| Port procesora: | Socket AM5 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów: | Ryzen (obsługuje serie Ryzen 7000/8000/9000) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny: | 256 GB |
| Technologia: | DDR5 |
| Bus Clock: | 4800 MT/s, 5600 MT/s, 5600 MT/s (O.C.), 6000 MT/s (O.C.), 6400 MT/s (O.C.), 8200 MT/s (O.C.) |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM: | Bez ECC, on-die ECC |
| Rejestrowana lub buforowana: | Niebuforowana |
| Charakterystyka: | Technologia AMD EXPO, dwa kanały DDR |
| Audio | |
| Typ: | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Audio Codec: | Realtek ALC897 |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Kontroler sieciowy: | Realtek RTL8126VB |
| Interfejsy sieciowe: | 5 Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń: | 1 x CPU 4 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 5.0 x16 2 x PCIe 3.0 x16 (tryb x1) 1 x PCIe 4.0 x16 (tryb x4) 2 x M.2 socket (gniazdo 2260/2280 M.2 Key M) |
| Interfejsy pamięci masowej: | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 PCIe 5.0 -złącza: 1 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 PCIe 4.0 -złącza: 1 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 |
| Interfejsy: | 1 x HDMI 2 x USB-C 3.2 Gen 2 3 x USB 3.2 Gen 1 3 x USB 3.2 Gen 2 1 x DisplayPort 1 x LAN (5Gigabit Ethernet) 1 x wejście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack 1 x wyjście audio - mini jack 2 x antena |
| Wewnętrzne interfejsy: | 4 x USB 2.0 - nagłówek 2 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 1 x USB-C 3.2 Gen 2 - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x szeregowy - nagłówek 1 x SPI - nagłówek |
| Złącza zasilania: | Łączówka 24-pin głównego zasilania, 2 złączki 8-pin ATX12V |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS: | AMI |
| Cechy BIOSu: | MSI ClickBIOS |
| Cechy harware: | MSI EZ DIY, 8+2+1 Phase Power Design, MSI EZ OC, Extended Heatsink Design, M.2 Shield FROZR, wstępnie zamontowana tarcza I/O, MSI AI Engine, MSI AI LAN Manager, Frozr AI Cooling, 6 Layer PCB, 2oz Copper PCB, ochrona przeciwprzepięciowa, MSI Memory Boost, tłumiki napięcia przejściowego, MSI Stainless Steel Back I/O, zabezpieczeniei przed przetężeniem, MSI Steel Armor, MSI Audio Boost, MSI Mystic Light |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Antena EZ Wi-Fi, 2 x klips EZ M.2 II, Odtwarzacz klipsów EZ M.2 II |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel Serial ATA |
| Dołączone oprogramowanie: | MSI Center |
| Szerokość: | 24.384 cm |
| Głębokość: | 24.384 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.