{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 47814731
Kod producenta: 90LM04J1-B01171
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 4711387794937
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 8,10 kg
| Opis | |
| ASUS VA279QGS to wszechstronny 27-calowy monitor stacjonarny zaprojektowany z myślą o poprawie wrażeń wizualnych. Dzięki rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 monitor ten zapewnia imponującą jakość obrazu, gwarantując ostrość i żywe kolory. Kąt widzenia w poziomie i w pionie wynosi 178 stopni, co zapewnia spójne kolory z każdej pozycji. Powłoka antyodblaskowa minimalizuje odbicia, umożliwiając komfortowe oglądanie w różnych warunkach oświetleniowych. Dzięki technologii ASUS Splendid Video Intelligence i technologii Flicker-Free monitor ten został zaprojektowany z myślą o komforcie użytkownika. Krótki czas reakcji wynoszący 1 ms zapewnia płynność ruchu podczas szybkich działań, a technologia redukcji niebieskiego światła chroni oczy podczas długotrwałego użytkowania. Dodatkowo regulowana wysokość i kąt pochylenia umożliwiają dostosowanie monitora do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu jest on dobrym wyborem zarówno do pracy, jak i rozrywki. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASUS VA279QGS 27inch IPS WLED FHD 16:9 120Hz 350cd/m2 1ms HDMI DP D-Sub USB Hub: 4xUSB 3.2 G1 Type-A Black |
| Opis: | ASUS VA279QGS - Monitor LED - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 3000:1 - 1 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - głośnik(i) - czarny |
| EAN: | 4711387794937 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy, odbiór/zwrot |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2205870 |
| Klasa energii: | Klasa D |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Wbudowane urządzenia: | Koncentrator USB 3.2 Generacji 1. |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.311 mm |
| Jasność: | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 3000:1 |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 99% sRGB |
| Czas reakcji: | 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 120 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 150 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka: | HDCP, ASUS Splendid Video Intelligence Technology, Trace Free Technology, ASUS QuickFit Virtual Scale, ASUS GamePlus, technologia Flicker Free, technologia Low Blue Light, ASUS EyeCare+ Technology, Display Widget, Zmienna Częstotliwość Odświeżania (VRR) |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 61.2 cm x 22.9 cm x 52.9 cm - z podstawką |
| Waga: | 5.95 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | VGA HDMI DisplayPort Złącze słuchawkowe 4 x USB 3.2 Gen 1 (typ A) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+35 |
| Kąt obrotu: | 360 |
| Kąt rotacji: | -90/+90 |
| Regulacja wysokości: | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Zgodność z normami: | TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution), FSC Mix |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 16 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 16 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | ASUS DisplayWidget Center |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką - szerokość: 61.2 cm - głębokość: 22.9 cm - wysokość: 52.9 cm - waga: 5.95 kg Bez podstawki - szerokość: 61.2 cm - głębokość: 4.7 cm - wysokość: 36.7 cm - waga: 3.9 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 68.4 cm |
| Głębokość transportowa: | 14.6 cm |
| Wysokość transportowa: | 46 cm |
| Waga transportowa: | 8.1 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO: | TCO Certified Displays 9 |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.