{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 46324254
Kod producenta: 90LM04W7-B01E70
Stan magazynowy: 15 szt.
Kod EAN: 4711081965602
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 12,00 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASUS VA32UQSB 31.5inch IPS WLED UHD 16:9 60Hz 350cd/m2 4ms 2xHDMI DP 2xUSB 3.2 Type-A |
| Opis: | ASUS VA32UQSB - Monitor LED - 31.5" - 3840 x 2160 4K - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - głośnik(i) - czarny |
| EAN: | 4711081965602 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa G |
| Wielkość przekątnej: | 31.5" |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | 4K 3840 x 2160 |
| Rozstaw pikseli: | 0.182 mm |
| Jasność: | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 |
| Forma HDR: | HDR10 |
| Obsługa kolorów: | 1,074 mlrd kolorów (10-bitów) |
| Czas reakcji: | 4 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 24 - 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 140 - 140 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka: | Obraz po obrazie, HDCP, ASUS Splendid Video Preset Mode, ASUS QuickFit Virtual Scale, technologia Flicker Free, Technologia Adaptive-Sync, Wybór Temperatury Barwowej, Obraz w obrazie, technologia Low Blue Light, ASUS EyeCare+ Technology, Zmienna Częstotliwość Odświeżania (VRR) |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 71.46 cm x 26.49 cm x 59.41 cm - z podstawką |
| Waga: | 9.34 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | DisplayPort 2 x HDMI Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+25 |
| Kąt obrotu: | 360 |
| Kąt rotacji: | 180 |
| Regulacja wysokości: | 150 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), odpinana podstawa |
| Zgodność z normami: | TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 32 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 41 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 30 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Bez podstawki - szerokość: 71.46 cm - głębokość: 5.3 cm - wysokość: 42.37 cm - waga: 6.22 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 79.4 cm |
| Głębokość transportowa: | 21.8 cm |
| Wysokość transportowa: | 51.2 cm |
| Waga transportowa: | 12 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Silver |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.