{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Poszerz swój komfortowy widok, dzięki przestronnej, przemyślanej przestrzeni roboczej o przekątnej 23,8 cala. Monitor HP Pro 23,8" z serii 3 Pro i prostą, ale funkcjonalną konstrukcją pozwala na lepszą pracę przez cały dzień. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP Series 3 Pro 23.8inch FHD Monitor 100Hz 16:9 HDMI VGA DP - 324ph (EU) |
| Opis: | HP 324ph - Series 3 Pro - monitor LED - 23.8" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - głośnik(i) - czarny |
| EAN: | 0198828035561 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2239418 |
| Klasa energii: | Klasa D |
| Wielkość przekątnej: | 23.8" |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 100 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.2745 mm |
| Pikseli na cal: | 93 |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 / 8000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 72% NTSC |
| Czas reakcji: | 5 ms (szary-do-szarego z technologią overdrive) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 100 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 115 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating, Mgła 25% |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlane krawędzie LED |
| Charakterystyka: | Technologia Flicker Free, technologia Low Blue Light, Głębia Kolorów 8-bit (6-bit + FRC), HP Eye Ease, 3-stronny bezkrawędziowy |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 53.89 cm x 19.63 cm x 46.92 cm - z podstawką |
| Waga: | 4.71 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) |
| Moc wyjściowa / kanał: | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | HDMI (HDCP) VGA DisplayPort 1.2 (HDCP) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+23 |
| Regulacja wysokości: | 100 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), odpinana podstawa, obsługuej interfejs VESA |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI |
| Żywotność podświetlenia: | 30,000 godziny |
| Zgodność z normami: | VCCI, C-Tick, BSMI, NOM, CCC, IC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, produkty wykorzystujące energię (PWE) Lot 6, PSE Mark, cTUVus, TUV Bauart, E-Standby, CEC, KC, CEL, EAC, ISC, RCM, CEL Grade 2, SEPA, BIS, słabe światło halogenowe, Energy-using Products (EuP) Lot 5, NRCS, Mexico Energy label, Energy-using Products (EuP) Lot 26, CB 60950, UAE, CB 62368-1, Wietnam - MEPS, South Africa Energy Label, Ukraine Energy Label, TGM, MEPS Australia, Works With Chromebook (WWCB) certified, Argentina S-Mark, Ukraine CoC, Ukraine DOC |
| Lokalizacja: | Angielski / Europa |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON): | 14 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 14 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 23 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 35 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | HP Client Management Script Library, HP Display Center |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką - szerokość: 53.89 cm - głębokość: 19.63 cm - wysokość: 46.92 cm - waga: 4.71 kg Bez podstawki - szerokość: 53.89 cm - głębokość: 4.94 cm - wysokość: 32.42 cm - waga: 3.4 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 59.5 cm |
| Głębokość transportowa: | 12.4 cm |
| Wysokość transportowa: | 39.1 cm |
| Waga transportowa: | 6.74 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20 - 80% RH (non-condensing) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.