{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4043997
Kod producenta: 9H.LFELA.TBE
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4718755066290
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 4,90 kg
| Ucieleśniający minimalistyczny design „mniej znaczy więcej" GW2475H doskonale uzupełni każdą nowoczesną przestrzeń. Każdy aspekt formy i funkcji został zredukowany, aby ujednolicić prostotę i estetykę. Zwiększając przyjemność wizualną i optymalny komfort dla oczu dzięki ekskluzywnej technologii ochrony wzroku BenQ, GW2475H celebruje minimalizm i nowoczesny styl życia jako bramę do codziennej przyjemności w biznesie i czasie wolnym. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | BENQ GW2475H 23.8inch IPS FHD 250cd/m2 1000:1 5ms VGA 2xHDMI |
| Opis: | BenQ GW2475H - Monitor LED - 23.8" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - 2xHDMI, VGA - czarny |
| EAN: | 4718755066290 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa F |
| Konsumpcja energii na rok: | 31 kWh |
| Wielkość przekątnej: | 23.8" |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 60 Hz |
| Pikseli na cal: | 93 |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 / 20000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 72% NTSC |
| Czas reakcji: | 5 ms (szary-do-szarego) |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Języki OSD: | Wegierski, czeski, chiński (uproszczony), angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, polski, szwedzki, rosyjski, hiszpański, duński, arabski, rumuński, japoński, chiński, koreański |
| Charakterystyka: | HDCP, technologia Advanced Motion Accelerator (AMA), technologia Flicker Free, konstrukcja cienkiej oprawy, Szeroki Kąt Patrzenia, Eye-Care Technology, technologia Low Blue Light, 72% NTSC color gamut |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 54.04 cm x 18.92 cm x 41.82 cm |
| Waga: | 3.4 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy: | VGA 2 x HDMI Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+20 |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Zgodność z normami: | HDCP 1.4 |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100 - 240 V |
| Konsumpcja energii (w trybie ON): | 21 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 21 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 25 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Microsoft Windows |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Waga transportowa: | 4.9 kg |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.