{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | BENQ GW2490 24inch FHD IPS 5ms 100Hz 250cd/m2 2xHDMI DP Speaker |
| Opis: | BenQ GW2490 - Monitor LED - 23.8" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - głośnik(i) - czarny |
| EAN: | 4718755093043 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa E |
| Wielkość przekątnej: | 23.8" |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 100 Hz |
| Pikseli na cal: | 93 |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1300:1 |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 99% sRGB |
| Czas reakcji: | 5 ms (szary-do-szarego) |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Języki OSD: | Wegierski, czeski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, Polish, szwedzki, rosyjski, hiszpański, duński, arabski, rumuński, japoński, koreański |
| Charakterystyka: | Technologia Advanced Motion Accelerator (AMA), tryb gry, Cinema Mode, technologia Flicker Free, M-book Mode, konstrukcja cienkiej oprawy, Color Weakness Mode, technologia Low Blue Light Plus, 3-stronny bez faset, tryb ePaper, technologia Eye Reminder, Eye Care Mode, tryb kodowania, VESA MediaSync, Bright Intelligence (B.I. Gen2) |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 54 cm x 18.2 cm x 40.8 cm - z podstawką |
| Waga: | 3.93 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) |
| Moc wyjściowa / kanał: | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | DisplayPort 1.2 2 x HDMI Złącze słuchawkowe |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+20 |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI |
| Zgodność z normami: | TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Eye Comfort certified, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), TCO Certified 9.0, TUV Rheinland Eyesafe 2.0 Display |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 17.8 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 20 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 30 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.4 wat |
| Zużycie energii w stanie uśpienia: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką - szerokość: 54 cm - głębokość: 18.2 cm - wysokość: 40.8 cm - waga: 3.93 kg Bez podstawki - szerokość: 54 cm - głębokość: 6.1 cm - wysokość: 34.3 cm - waga: 3.54 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Bronze |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| ENERGY STAR Version: | 8.0 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.