{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48083974
Kod producenta: 90LM0BP1-B01E71
Stan magazynowy: 100 szt.
Kod EAN: 4711387924402.00
Stan produktu: Nowy
Waga: 10,80 kg
| Opis | |
| ASUS TUF Gaming VG34WQML5A ma 34-calowy zakrzywiony wyświetlacz, który daje super wrażenia podczas grania. Dzięki natywnej rozdzielczości 3440 x 1440 i częstotliwości odświeżania do 250 Hz gracze mogą liczyć na płynny obraz i szybki czas reakcji, bo wynosi on tylko 1 ms. Ekran został wzbogacony o technologie takie jak ASUS GameVisual, Shadow Boost i FreeSync Premium Pro, które zapewniają optymalne wrażenia wizualne, gwarantując klarowność i precyzję w każdej grze. Monitor jest wyposażony w wiele opcji łączności, w tym porty HDMI, DisplayPort i USB 3.2 Gen 1, co pozwala na łatwą integrację z różnymi urządzeniami. Ergonomiczna konstrukcja obejmuje funkcje regulacji wysokości, pochylenia i obrotu, aby zapewnić komfort podczas długich sesji grania. Dzięki obsłudze HDR i współczynnikowi kontrastu obrazu 4000:1 kolory ożywają dzięki żywym szczegółom i bogatym kontrastom, podnosząc jakość każdej chwili gry. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASUS TUF Gaming Series 5 VG34WQML5A 34inch VA UWQHD Curved 1500R 250Hz 400cd/m2 0.5ms 2x2W Speaker 2xHDMI 2xDP 3xUSB 3.2 G1 Type-A |
| Opis: | ASUS TUF Gaming VG34WQML5A - 5 Series - monitor LED - gaming - zaokrąglony - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 250 Hz - Fast VA - 400 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - głośnik(i) - czarny |
| EAN: | 4711387924402 |
| Reklamacje: | Brak gwarancji |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2310390 |
| Klasa energii: | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa G |
| Wielkość przekątnej: | 34" |
| Zaokrąglony ekran: | Tak (1500R) |
| Technologia Adaptive-Sync: | AMD FreeSync Premium Pro |
| Wbudowane urządzenia: | Koncentrator USB 3.2 Generacji 1. |
| Typ panela: | Fast VA |
| Współczynnik kształtu: | 21:9 |
| Rozdzielczość natywna: | WQHD 3440 x 1440 przy 250 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.232 mm |
| Jasność: | 400 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 4000:1 |
| Forma HDR: | HDR10 |
| Certyfikacja HDR: | DisplayHDR 400 |
| Obsługa kolorów: | 1073,7 milionów kolorów (10-bit) |
| Paleta Kolorów: | 130% sRGB, 95% DCI-P3 |
| Czas reakcji: | 1 ms (szary-do-szarego), 0,5 ms (min.) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 250 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 255 kHz |
| Gaming: | Tak |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka: | Technologia Flicker Free, obraz w obrazie, obraz po obrazie, ASUS GameVisual Technology, ASUS Extreme Low Motion Blur technology, GameFast Input Technology, Zmienna Częstotliwość Odświeżania (VRR), technologia Shadow Boost, ELMB SYNC, Display Widget |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 80.78 cm x 25 cm x 54.06 cm - z podstawką |
| Waga: | 8.1 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | 2 x DisplayPort 1.4 2 x HDMI Słuchawki USB 3.2 Generacji 1. upstream 3 x USB 3.2 Generacji 1. downstream |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie, pokrętło, wysokość |
| Kąt pochylenia: | -5/+20 |
| Kąt obrotu: | 20 |
| Regulacja wysokości: | 130 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel USB - USB z Typ A na Typ B 1 x kabel HDMI 1 x kabel DisplayPort |
| Zgodność z normami: | VCCI, BSMI, ICES-003, CB, CCC, PSB, FCC, RoHS, KCC, WEEE, PSE Mark, cTUVus, J-MOSS, CEC, UkrSEPRO, ERP, EAC, China Energy Label, China RoHS, RCM, EU Energy Label, TUV Rheinland Flicker Free Certification, HDCP 2.2, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution), Korea MEPS |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 31 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 48 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 31 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.2 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką - szerokość: 80.78 cm - głębokość: 25 cm - wysokość: 54.06 cm - waga: 8.1 kg Bez podstawki - szerokość: 80.78 cm - głębokość: 18.4 cm - wysokość: 49.3 cm - waga: 5.8 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 103.3 cm |
| Głębokość transportowa: | 18.4 cm |
| Wysokość transportowa: | 49.3 cm |
| Waga transportowa: | 10.8 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.