{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Monitor Dell SE2426HG został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu jeszcze lepszych wrażeń wizualnych dzięki oszałamiającemu 24-calowemu wyświetlaczowi z podświetleniem LED o natywnej rozdzielczości 1920 x 1080 Full HD. Ten monitor stacjonarny jest wyposażony w technologię AMD FreeSync Premium, która zapewnia płynny obraz bez efektu rozrywania, dzięki czemu idealnie nadaje się do gier i treści wideo. Dzięki szerokiej gamie kolorów obejmującej 99% przestrzeni barwnej sRGB zapewnia żywe i dokładne kolory, oddając realistyczny obraz Twoich projektów i treści rozrywkowych. Powłoka antyodblaskowa monitora oraz tryb komfortu dla oczu pomagają zmniejszyć zmęczenie wzroku podczas długotrwałego użytkowania, umożliwiając wiele godzin komfortowego oglądania bez utraty jakości obrazu. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELL 24 240Hz Monitor SE2426HG 23.8inch FHD IPS LED 2xHDMI DP 3YPPG AE |
| Opis: | Dell SE2426HG - Monitor LED - 24" (23.8" widoczny) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 240 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - czarny - BTO - z 3 years Basic Hardware Service with Advanced Exchange |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2479557 |
| Klasa energii: | Klasa D |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa E |
| Wielkość przekątnej: | 24" |
| Wielkość celownika: | 23.8" |
| Technologia Adaptive-Sync: | AMD FreeSync Premium |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 240 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.2745 mm |
| Pikseli na cal: | 93 |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 |
| Forma HDR: | HDR10 |
| Obsługa kolorów: | 16,7 mln kolorów (8-bit) |
| Paleta Kolorów: | 99% sRGB (CIE 1931) |
| Czas reakcji: | 0,5 ms (min. szary-do-szarego), 1 ms (maks. szary-do-szarego), 3 ms (szary-do-szarego super szybki), 5 ms (szybki szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 240 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 280 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka: | Bezrtęciowy, szkło niezawierające arsenu, tryb Eye comfort, technologia Flicker Free, podświetlanie krawędziowe LED, Dell ComfortView Plus |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 53.884 cm x 18.8 cm x 41.23 cm - z podstawką |
| Waga: | 3.09 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy: | 2 x HDMI (HDCP 2.3) DisplayPort 1.4 (HDCP 2.3) Wyjście audio |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+21 |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Obsługuej interfejs VESA, slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), system porządkowania kabli |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI - 1.8 m |
| Zgodność z normami: | Ograniczona zawartość BFR, ograniczona zawartość PCV, RoHS, DisplayPort 1.4, Plug and Play, Certyfikat TUV Rheinland Eye Comfort (3-gwiazdkowy) |
| Typ ceny: | BTO |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 14 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 18 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 12.9 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 40 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką - szerokość: 53.884 cm - głębokość: 18.8 cm - wysokość: 41.23 cm - waga: 3.09 kg Bez podstawki - szerokość: 53.884 cm - głębokość: 4.72 cm - wysokość: 31.705 cm - waga: 2.72 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Waga transportowa: | 4.88 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| ENERGY STAR Version: | 8.0 |
| Ślad Węglowy: | 142 emisje węgla w kg (UE) |
| Produkcja (kg CO2e): | 64.7 |
| Logistyka (kg CO2e): | 9.77 |
| Eksploatacja (kg CO2e): | 64.14 |
| EOL (kg CO2e): | 3.03 |
| Węgiel Całkowity bez Fazy Użycia (kg CO2e): | 77.86 |
| Gwarancja producenta | |
| Usługi powiązane: | 3 years Basic Hardware Service with Advanced Exchange |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10–80% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.