{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48272798
Kod producenta: U32G4U
Stan magazynowy: 20 szt.
Kod EAN: 4038986113113
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 11,65 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | AOC U32G4U Monitor gaming 31.5inch 3840x2160 16:9 Fast IPS 160Hz HAS 130mm HDMI x 2x 2.1 DP x 1x 1.4 |
| Opis: | AOC Gaming U32G4U - Monitor LED - gaming - 32" (31.5" widoczny) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 160 Hz - Fast IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - czarny, czerwony |
| EAN: | 4038986113113 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Wielkość przekątnej: | 32" |
| Wielkość celownika: | 31.5" |
| Technologia Adaptive-Sync: | VESA Adaptive-Sync |
| Wbudowane urządzenia: | Hub USB |
| Typ panela: | Fast IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 przy 160 Hz |
| Pikseli na cal: | 139.87 |
| Jasność: | 400 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Certyfikacja HDR: | DisplayHDR 400 |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Czas reakcji: | 1 ms (szary-do-szarego), 0.5 ms (MPRT) |
| Gaming: | Tak |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia: | WLED |
| Charakterystyka: | Przyciemnianie Globalne, Crosshair Display, Dial Point, licznik klatek, Game Color Mode, obsługa konsoli do gier, Niskie Opóźnienie Wejścia, Motion Blur Reduction, AOC Shadow Control, 3-stronna bez ramek, MultiView, obsługa PIP, wyświetlacz w trybie podwójnym (4K 160 Hz lub FHD 320 Hz) |
| Kolor: | Czarny, czerwony |
| Złącza | |
| Interfejsy: | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 Wyjście audio (mały jack) 3 x USB 3.2 — downstream (typ A) USB 3.2 — downstream (szybkie ładowanie) USB — upstream (typ B) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pokrętło, odchylenie, pivot (obrót) |
| Kąt pochylenia: | -3/+21 |
| Kąt obrotu: | 40 |
| Kąt rotacji: | 180 |
| Regulacja wysokości: | 130 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), teksturowane wykończenie |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel DisplayPort - 1.8 m 1 x kabel HDMI - 1.8 m 1 x kabel z USB-B na USB-A - 1.8 m |
| Zgodność z normami: | CB, EAC, FCC, ISO 9241-307, TUV Bauart, REACH, RoHS, WEEE, TUV Rheinland Flicker Free Certification |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | AOC G-Menu |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.