{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48115508
Kod producenta: G2771QS-B1
Stan magazynowy: 37 szt.
Kod EAN: 4948570126576
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 4,40 kg
| Opis | |
| Monitor iiyama G-MASTER Red Eagle G2771QS-B1 został zaprojektowany z myślą o graczach i profesjonalistach poszukujących doskonałych wrażeń wizualnych. Dzięki 27-calowemu wyświetlaczowi o natywnej rozdzielczości 2560 x 1440 i szybkiej częstotliwości V-Sync do 200 Hz monitor ten zapewnia klarowność i płynność działania. Technologia Fast IPS poprawia odwzorowanie kolorów, obsługując 16,7 miliona kolorów dla uzyskania żywych obrazów, a funkcje takie jak technologia Adaptive-Sync i Flicker-Free optymalizują wrażenia wizualne. Korzyść wynikająca z redukcji niebieskiego światła sprawia, że można łatwiej cieszyć się dłuższymi sesjami grania lub pracy bez zmęczenia oczu. Monitor ten oferuje wszechstronne opcje łączności dzięki wielu wejściom HDMI, DisplayPort i USB 3.2 Gen 1, zapewniając kompatybilność z szeroką gamą urządzeń. Wbudowany hub USB upraszcza podłączanie urządzeń peryferyjnych, zwiększając wydajność. Dużą wagę przywiązano również do ergonomii, umożliwiając użytkownikom pochylenie ekranu pod preferowanym kątem dla większego komfortu. Dzięki dynamicznemu współczynnikowi kontrastu 80000000:1 jasne światła i głębokie cienie są dobrze zdefiniowane, co sprawia, że monitor ten jest idealnym wyborem zarówno do wymagających zastosowań, jak i wciągających gier. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | IIYAMA G2771QS-B1 27inch Fast IPS Gaming G-Master Red Eagle FreeSync Premium / G-Sync Compatible 2560x1440 200Hz 350cd/m |
| Opis: | iiyama G-MASTER Red Eagle G2771QS-B1 - Monitor LED - gaming - 27" - 2560 x 1440 WQHD @ 200 Hz - Fast IPS - 350 cd/m² - 1200:1 - 0.2 ms - HDMI, DisplayPort - głośnik(i) - czarny, matowy |
| EAN: | 4948570126576 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2436149 |
| Klasa energii: | Klasa E |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa G |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Wbudowane urządzenia: | Koncentrator USB 3.2 Generacji 1. |
| Typ panela: | Fast IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | WQHD 2560 x 1440 (DisplayPort: 180 Hz, HDMI: 144 Hz) |
| Rozstaw pikseli: | 0.233 mm |
| Jasność: | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1200:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 mln kolorów (8-bit) |
| Czas reakcji: | 0.2 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 180 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 320 kHz |
| Gaming: | Tak |
| Poziomy kąt widzenia: | +89 / -89 |
| Pionowy kąt widzenia: | +89 / -89 |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Języki OSD: | Czeski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, Polish, rosyjski, hiszpański, duński, japoński |
| Charakterystyka: | HDCP, Advanced Contrast Ratio (ACR), X-Res Technology, technologia Flicker Free, redukcja niebieskiego światła, Technologia Adaptive-Sync, Black Tuner, Tryb Eko, i-Style colour |
| Kolor: | Czarny, matowy |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 61.3 cm x 19.25 cm x 44.5 cm - z podstawką |
| Waga: | 4.4 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | DisplayPort 1.2 HDMI Słuchawki 4 x USB 3.2 Gen 1 |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -3.5/+21.5 |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługuej interfejs VESA, system porządkowania kabli |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI 1 x kabel DisplayPort 1 x kabel USB |
| Zgodność z normami: | VCCI, DDC-2B, DDC/CI, RoHS, WEEE, PSE Mark, REACH, TUV Bauart, ERP, EAC, REACH SvHC, UKCA, Eyesafe Certified 2.0 |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 21 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 36 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 21 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 69 cm |
| Głębokość transportowa: | 46.5 cm |
| Wysokość transportowa: | 12.6 cm |
| Waga transportowa: | 6.6 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata - u użytkownika |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20–80% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.