{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4330842
Kod producenta: 9H.LK4LA.TBE
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4718755085840
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 9,96 kg
| Odkrywaj światy i przezwyciężaj trudne przygody. Oszałamiająca grafika, niesamowity dźwięk i bezbłędna wydajność zapewniają nieograniczone emocje. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | BENQ MOBIUZ EX2710Q 27inch 2560x1440 WQHD 165Hz IPS Panel HDRi FreeSync Premium 1ms 2x HDMI 1x Displayport |
| Opis: | BenQ Mobiuz EX2710Q - Monitor LED - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 165 Hz - IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - głośnik z subwooferem |
| EAN: | 4718755085840 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa G |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa G |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync: | AMD FreeSync Premium |
| Wbudowane urządzenia: | Hub USB |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | QHD 2560 x 1440 przy 165 Hz |
| Pikseli na cal: | 109 |
| Jasność: | 400 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 |
| Forma HDR: | HDR10 |
| Certyfikacja HDR: | DisplayHDR 400 |
| Obsługa kolorów: | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów: | 95% DCI-P3 |
| Czas reakcji: | 1 ms (MPRT) |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Języki OSD: | Wegierski, czeski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, polski, szwedzki, rosyjski, hiszpański, duński, arabski, rumuński, japoński, koreański |
| Charakterystyka: | Technologia Advanced Motion Accelerator (AMA), Cinema Mode, Black eQualizer, CustomColor Mode, FPS Mode, technologia Flicker Free, M-book Mode, Motion Blur Reduction, K Locker, Color Weakness Mode, Color Vibrance, RPG Mode, sRGB Mode, Eye-Care Technology, Brightness Intelligence Plus Technology, Tryb Wyścigowy, technologia Low Blue Light, tryb ePaper, HDRi, Light Tuner, dźwięk treVolo |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 61.41 cm x 21.67 cm x 53.96 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga: | 7.4 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik z subwooferem - stereo z głośnikiem niskotonowym |
| Moc wyjściowa / kanał: | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 Słuchawki 2 x USB 3.0 — downstream USB — upstream (typ B) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+15 |
| Kąt obrotu: | 30 |
| Regulacja wysokości: | 100 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI 1 x kabel DisplayPort 1 x kabel USB |
| Zgodność z normami: | HDCP 2.2 |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 29.8 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 49.2 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 29 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 70 wat |
| Zużycie energii w stanie uśpienia: | 0.5 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 61.41 cm - głębokość: 21.67 cm - wysokość: 53.96 cm - waga: 7.4 kg Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 61.41 cm - głębokość: 21.67 cm - wysokość: 43.96 cm - waga: 7.4 kg Bez podstawki - szerokość: 61.41 cm - głębokość: 6.41 cm - wysokość: 36.63 cm - waga: 5.2 kg |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.