{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Dodaj drukowanym materiałom życia przez zastosowanie czarnego tonera TN-2110, który zaprojektowano do harmonijnej współpracy z drukarkami firmy Brother. Efekt tej kooperacji stanowią najwyższej jakości wydruki. Chociaż zamienniki tonerów można z łatwością znaleźć, nie są one kompatybilne z drukarkami firmy Brother tak jak oryginały. Może to prowadzić do problemów z jakością druku, jak i wydajnością urządzenia, a w konsekwencji z wysokimi kosztami naprawy. Oryginalny toner TN-2110, gwarantuje bezproblemowe działanie drukarki, co prowadzi do większych, długofalowych korzyści i zapewnia spokojne użytkowanie niezawodnej drukarki na lata. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | BROTHER TN2110 Toner Brother TN2110 black 1 500str HL-2140 / HL-2150N / HL-2170W |
| Opis: | Brother TN2110 - Czarny - oryginał - Toner - dla Brother DCP-7030, 7040, 7045, HL-2140, 2150, 2170, MFC-7320, 7440, 7840; Justio DCP-7040 |
| EAN: | 4977766654180 |
| Reklamacje: | Brak gwarancji |
| Ogólne | |
| Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość) / Waga: | 29.2 cm x 14.1 cm x 5.9 cm / 763 g |
| Szerokość transportowa: | 36.5 cm |
| Głębokość transportowa: | 13 cm |
| Wysokość transportowa: | 19.5 cm |
| Waga transportowa: | 1.015 kg |
| Materiał eksploatacyjny | |
| Typ materiału eksploatacyjnego: | Toner |
| Technologia druku: | Laserowa |
| Kolor: | Czarny |
| Ilość w komplecie: | 1 szt. |
| Uzysk: | Do 1500 stron ISO/IEC 19752 |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Brother DCP-7030, DCP-7040, DCP-7045N, HL-2140, HL-2150N, HL-2170W, MFC-7320, MFC-7440N, MFC-7840W Brother Justio DCP-7040 |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.