{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Zagwarantuj ciągły wydruk dokumentów na drukarce Brother w znanej, wysokiej jakości, dokonując zakupu tonera TN-326M. Wysokowydajny toner TN-326M umożliwia wydruk większej ilości stron niż tonery standardowe, zapewniając najwyższą jakość druku. Chociaż na rynku można znaleźć tańsze zamienniki, tylko oryginalny toner TN-326M gwarantuje utrzymanie prędkości i wydajności drukarki na tym samym poziomie. Korzystanie z oryginalnych tonerów firmy Brother umożliwia sprawną pracę urządzenia oraz zachowanie ważności gwarancji. Zamów toner TN-326M w kolorze magenta od firmy Brother i długookresowo zapewnij najlepszy stosunek jakości do ceny. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | BROTHER TN326M Toner Brother TN326M magenta 3500str HL-L8250CDN |
| Opis: | Brother TN326M - Magenta - oryginał - Toner - dla Brother DCP-L8400, DCP-L8450, HL-L8250, HL-L8350, MFC-L8650, MFC-L8850 |
| EAN: | 4977766735032 |
| Reklamacje: | Brak gwarancji |
| Ogólne | |
| Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość) / Waga: | 30.3 cm x 9.34 cm x 7.25 cm / 553 g |
| Szerokość transportowa: | 34 cm |
| Głębokość transportowa: | 12 cm |
| Wysokość transportowa: | 16.5 cm |
| Waga transportowa: | 875 g |
| Materiał eksploatacyjny | |
| Typ materiału eksploatacyjnego: | Toner |
| Technologia druku: | Laserowa |
| Kolor: | Magenta |
| Ilość w komplecie: | 1 szt. |
| Uzysk: | Do 3500 stron ISO/IEC 19798 |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Brother DCP-L8400CDN, DCP-L8450CDW, HL-L8250CDN, HL-L8350CDW, HL-L8350CDWT, MFC-L8650CDW, MFC-L8850CDW |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.