{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 2332106
Kod producenta: 52D200E
Stan magazynowy: 4 szt.
Kod EAN: 734646565776
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 12
Waga: 0,95 kg
| Opis | |
| Niezmiennie wyjątkowa jakość obrazów. Długotrwała niezawodność systemu. Wyjątkowy zrównoważony rozwój. Innowacyjny system drukowania niewymagający potrząsania. Wybierz oryginalne materiały eksploatacyjne firmy Lexmark, aby uzyskać oryginalną jakość wydruku. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LEXMARK 52D200E Toner Lexmark 522E black korporacyjny 6000 str. MS810/MS811/MS812 |
| Opis: | Lexmark 522E - Czarny - oryginał - Toner LCCP, LRP, Lexmark Corporate - dla Lexmark MS810, MS811, MS812 |
| EAN: | 0734646565776 |
| Gwarancja producenta: | 12 miesięcy |
| Ogólne | |
| Szerokość transportowa: | 15.8 cm |
| Głębokość transportowa: | 49.5 cm |
| Wysokość transportowa: | 19.8 cm |
| Waga transportowa: | 1.2 kg |
| Materiał eksploatacyjny | |
| Typ materiału eksploatacyjnego: | Toner |
| Technologia druku: | Laserowa |
| Kolor: | Czarny |
| Ilość w komplecie: | 1 szt. |
| Własności kasety tonera: | Toner Unison |
| Uzysk: | Do 6000 stron ISO/IEC 19752 |
| Różne | |
| Typ ceny: | Lexmark Cartridge Collection Program, Lexmark Return Program (LRP), Lexmark Corporate |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Lexmark MS810de, MS810dn, MS810dtn, MS810n, MS811dn, MS811dtn, MS811n, MS812de, MS812dn, MS812dtn |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.