{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Dodaj drukowanym materiałom życia przez zastosowanie żółtego tonera TN-910Y, który zaprojektowano do harmonijnej współpracy z drukarkami firmy Brother. Efekt tej kooperacji stanowią najwyższej jakości wydruki. Chociaż zamienniki tonerów można z łatwością znaleźć, nie są one kompatybilne z drukarkami firmy Brother tak jak oryginały. Może to prowadzić do problemów z jakością druku, jak i wydajnością urządzenia, a w konsekwencji z wysokimi kosztami naprawy. Oryginalny toner TN-910Y, gwarantuje bezproblemowe działanie drukarki, co prowadzi do większych, długofalowych korzyści i zapewnia spokojne użytkowanie niezawodnej drukarki na lata. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | BROTHER TN910Y Toner Brother TN910 yellow 9000str HLL-9310CDW/MFC-L9570CDW |
| Opis: | Brother TN910Y - Ultra Jumbo - żółty - oryginał - Toner - dla Brother HL-L9300, HL-L9310, MFC-L9570 |
| EAN: | 4977766771870 |
| Reklamacje: | Brak gwarancji |
| Ogólne | |
| Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość) / Waga: | 28.29 cm x 9.34 cm x 6.6 cm / 625 g |
| Szerokość transportowa: | 37 cm |
| Głębokość transportowa: | 17.8 cm |
| Wysokość transportowa: | 22 cm |
| Waga transportowa: | 1.117 kg |
| Materiał eksploatacyjny | |
| Typ materiału eksploatacyjnego: | Toner |
| Technologia druku: | Laserowa |
| Kolor: | Żółty |
| Ilość w komplecie: | 1 szt. |
| Wydajność kasety tonera: | Ultra Jumbo |
| Uzysk: | Do 9000 stron ISO/IEC 19798 |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Brother HL-L9300CDWTZ, HL-L9310CDW, HL-L9310CDWMT, HL-L9310CDWT, HL-L9310CDWTT, MFC-L9570CDW, MFC-L9570CDWMT, MFC-L9570CDWT, MFC-L9570CDWTSP |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.