{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Laminowana taśma TZe-461 firmy Brother, kompatybilna z drukarkami P-touch. Wszechstronna i czytelna, dzięki czarnemu nadrukowi na czerwonym tle. Stanowi przydatne narządzenie do znakowania zarówno w domu, w biurze, jak i w innych miejscach. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | BROTHER TZE461 Taśma Brother 36mm BLACK ON RED |
| Opis: | Brother TZe-461 - Czarno na czerwonym - Roll (3,6 cm x 8 m) 1 kaseta(y) taśma laminowana - dla Brother PT-H110; P-Touch PT-3600, 550, 9200, 9400, 9500, 9600, 9800, D800 |
| EAN: | 4977766686389 |
| Reklamacje: | Brak gwarancji |
| Ogólne | |
| Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość) / Waga: | 4 cm x 9 cm x 7 cm / 102 g |
| Szerokość transportowa: | 7 cm |
| Głębokość transportowa: | 15.5 cm |
| Wysokość transportowa: | 4 cm |
| Waga transportowa: | 149 g |
| Nośnik | |
| Rodzaj nośnika: | Taśma laminowana |
| Rozmiary nośników: | Roll (3,6 cm x 8 m) |
| Technologia druku: | Transfer termiczny |
| Kolor nośnika: | Czarno na czerwonym |
| Ilość w zestawie: | 1 kaseta(y) |
| Różne | |
| Kategoria koloru: | Czerwień |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Brother PT-H110 Brother P-Touch PT-3600, PT-550, PT-550A, PT-9200, PT-9200DX, PT-9200PC, PT-9400, PT-9500, PT-9500pc, PT-9600, PT-9800PCN, PT-D800W Brother P-Touch R RL-700S |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.