{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 2138955
Kod producenta: WT320CL
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 4977766732178
Stan produktu: Nowy
Waga: 1,13 kg
| Opis | |
| Pojemnik na zużyty toner - do 50.000 stron. | |
| Produkt: | |
| Nazwa: | BROTHER WT320CL Pojemnik na zużyty toner Brother WT320CL 50 000str HL-L8250CDN / HL-L8350CDW |
| Opis: | Brother WT320CL - Oryginał - Pojemnik na zużyty toner - dla Brother DCP-L8400, L8410, L8450, HL-L9200, L9300, MFC-L8650, L9550, L9570 |
| EAN: | 4977766732178 |
| Reklamacje: | Brak gwarancji |
| Ogólne | |
| Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość) / Waga: | 22.29 cm x 27.02 cm x 3.81 cm / 772 g |
| Szerokość transportowa: | 38.5 cm |
| Głębokość transportowa: | 13 cm |
| Wysokość transportowa: | 32 cm |
| Waga transportowa: | 1.12 kg |
| Materiał eksploatacyjny | |
| Typ materiału eksploatacyjnego: | Pojemnik na zużyty toner |
| Technologia druku: | Laserowa |
| Uzysk: | Do 50000 stron |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Brother DCP-L8400CDN, DCP-L8410CDW, DCP-L8450CDW, HL-L9200CDW, HL-L9300CDWTZ, MFC-L8650CDW, MFC-L9550CDWT, MFC-L9570CDWMT, MFC-L9570CDWT, MFC-L9570CDWTSP |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.