{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Niezmiennie wyjątkowa jakość obrazów. Długotrwała niezawodność systemu. Niezrównana ekologiczność. Innowacyjny system drukowania niewymagający potrząsania. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LEXMARK 72K0W00 Pojemnik na zużyty toner Lexmark 115 000 str. |
| Opis: | Lexmark - Pojemnik na zużyty toner LCCP - dla Lexmark CS820, CS827, CX820, CX825, CX827, CX860, XC6152, XC6153, XC8160, XC8163 |
| EAN: | 0734646597784 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy |
| Ogólne | |
| Szerokość transportowa: | 56.8 cm |
| Głębokość transportowa: | 24.8 cm |
| Wysokość transportowa: | 13 cm |
| Waga transportowa: | 3.47 kg |
| Materiał eksploatacyjny | |
| Typ materiału eksploatacyjnego: | Pojemnik na zużyty toner |
| Technologia druku: | Laserowa |
| Ilość w komplecie: | 1 szt. |
| Uzysk: | Do 115000 str. |
| Różne | |
| Typ ceny: | Lexmark Cartridge Collection Program |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Ograniczona gwarancja dożywotnia (do 5 lat od wycofania z produkcji/sprzedaży przez producenta) |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Lexmark CS820de, CS820dte, CS820dtfe, CS827de, CX820de, CX820dtfe, CX825de, CX825dte, CX825dtfe, CX827de, CX860de, CX860dte, CX860dte with Asset Tag, CX860dtfe, XC6152, XC6152dtfe, XC6153, XC6153de, XC8160, XC8163, XC8163de |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.