{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 90,00 zł
Numer katalogowy: 4326073
Kod producenta: FF01-6642-12BL
Stan magazynowy: 2 szt.
Kod EAN: 5901969430424
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 88,00 kg
| Opis | |
| Szafa stojąca jednosekcyjna Lanberg to rozwiązanie przeznaczone do budowy sieci, montażu okablowania oraz sprzętu w rozmiarze 19” o maksymalnym łącznym udźwigu do 800 kg. Może być stosowana w centrach danych, które wymagają dużej ilości miejsca w szafach na urządzenia. Szafa z powodzeniem spełni swoją rolę w dużych, rozbudowanych sieciach i serwerowniach, zarówno w małych, średnich jak i dużych firmach oraz korporacjach. Sprawdzi się również w instalacjach niskoprądowych takich jak sieci telewizji kablowych, systemy alarmowe, przeciwpożarowe, kontroli dostępu oraz systemy monitoringu CCTV i IP. Konstrukcja wykonana jest przy użyciu wysokiej jakości stali walcowanej, charakteryzuje się znakomitym designem i jakością wykonania. Szafa umożliwia pełną regulację głębokości pionowych szyn montażowych. Wyposażona jest w przednie drzwi ze szkła hartowanego z zamkiem, z możliwością montażu prawo lub lewo stronnego. Posiada zdejmowane boczne panele (z zamkami w zestawie) i tylne solidne stalowe drzwi z zamkiem. Istnieje możliwość wprowadzenia okablowania poprzez zamykany górny i dolny panel (z zaślepkami w zestawie). Szafa posiada zamontowany na przodzie wyświetlacz LCD, wyświetlającym podstawowe informacje (np. temperaturę wewnątrz szafy, obecny czas oraz aktualny status pracy wentylatorów) o statusie działania urządzenia. |
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LANBERG free standing rack 19inch cabinet 42U 600x600 glass door LCD flat pack black |
| Opis: | Lanberg - Stojak szafa - z wyświetlacz - czarny, RAL 9004 - 42U - 19" |
| EAN: | 5901969430424 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Stojak |
| Typ Obudowy: | Szafa |
| Urządzenia Wbudowane: | Wyświetlacz |
| Tworzywo produktu: | Metal, szkło hartowane, wysokiej klasy stal walcowana na zimno |
| Zawartość opakowania: | 2 panele boczne, wkręty, 20 x nakrętka M6, zamek drzwiowy przedni i tylny, nogi poziomujące, torba na akcesoria, koła z hamulcem, panel wentylacyjny (2 wentylatory), blokady boczne |
| Rozmiar stojaka: | 19" |
| Wysokość (jednostek w stojaku): | 42U |
| Szerokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 209.75 cm |
| Waga: | 90 kg |
| Kolor: | Czarny, RAL 9004 |
| Wykończenie: | Powłoka proszkowa |
| Różne | |
| Ograniczenie wagowe: | 800 kg |
| Wymaga montażu: | Tak |
| Cechy: | Ekran LCD, górne i dolne punkty wprowadzenia kabla, zestaw do samodzielnego montażu, drzwi ze szkła hartowanego, wolno stojący |
| Zgodność z normami: | ETSI, DIN 41491 Part 1, IP20, DIN 41494 Part 7, ANSI/EIA-RS-310-D, IEC 297-2:1982 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona: - 3 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.