{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4360767
Kod producenta: WF01-6409-00S
Stan magazynowy: 2 szt.
Kod EAN: 5901969430127
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 19,71 kg
| Opis | |
| Szafa wisząca jednosekcyjna Lanberg to rozwiązanie przeznaczone do budowy sieci, montażu okablowania oraz sprzętu w rozmiarze 19” o maksymalnym łącznym udźwigu do 60 kg. Może być stosowana w sieciach i serwerowniach zarówno w małych, jak i średnich firmach. Sprawdzi się również w instalacjach niskoprądowych takich jak sieci telewizji kablowych, systemy alarmowe, przeciwpożarowe, kontroli dostępu oraz systemy monitoringu CCTV i IP. Dzięki odpowiedniej konstrukcji, szafa umożliwia łatwy, samodzielny montaż. Charakteryzuje się szczelnością IP20, otwieranymi przednimi drzwiami z możliwością obrotu do 180°, wyposażonymi w zamek, zdejmowanymi bocznymi panelami (z zamkami w zestawie). Szafa posiada możliwość wprowadzenia okablowania poprzez górny i dolny panel. Całość wykonana jest z wysokiej jakości stali walcowanej, a dzięki konstrukcji do samodzielnego montażu (flat pack) znajduje się w płaskim opakowaniu co ułatwia transport. Dodatkowo w przesyłce załączone są dodatkowe akcesoria do mocowania szyn nośnych, śruby M6 oraz zaślepki paneli wejściowych. | |
| Produkt: | |
| Nazwa: | LANBERG Wall mount cabinet 19inch 9U 600x450 steel doors grey flat pack |
| Opis: | Lanberg WF01 64/66 V2 Series WF01-6409-00S - Szafa - do montażu na ścianie - szary, RAL 7035 - 9U - 19" |
| EAN: | 5901969430127 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Szafa |
| Umiejscowienie / Montaż: | Do montażu na ścianie |
| Tworzywo produktu: | Wysokiej klasy stal walcowana na zimno |
| Zawartość opakowania: | Zestaw instalacji uziemniającej, 12 nakrętek klatkowych M6, torba na akcesoria |
| Rozmiar stojaka: | 19" |
| Wysokość (jednostek w stojaku): | 9U |
| Szerokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 51.235 cm |
| Waga: | 19.72 kg |
| Kolor: | Szary, RAL 7035 |
| Wykończenie: | Powłoka proszkowa |
| Różne | |
| Ograniczenie wagowe: | 60 kg |
| Wymaga montażu: | Tak |
| Cechy: | Blokada drzwi frontowych, górne i dolne punkty wprowadzenia kabla, zestaw do samodzielnego montażu, zdejmowane panele boczne, 2 gniazda na wentylator, blokowane panele boczne |
| Zgodność z normami: | ETSI, DIN 41491 Part 1, IP20, DIN 41494 Part 7, ANSI/EIA-RS-310-D, IEC 297-2:1982 |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.