{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 150,00 zł
Numer katalogowy: 4581304
Kod producenta: FF01-8027-12BL
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 5901969433845
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 105,50 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | LANBERG Szafa stojąca rack 19inch 27U 800x1000 drzwi szklane LCD flat pack czarna |
| Opis: | Lanberg - Stojak szafa - z 4 wentylatory chłodzące, wyświetlacz - czarny, RAL 9004 - 27U - 19" |
| EAN: | 5901969433845 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Stojak |
| Typ Obudowy: | Szafa |
| Urządzenia Wbudowane: | 4 wentylatory chłodzące, wyświetlacz |
| Tworzywo produktu: | Szkło hartowane, wysokiej klasy stal walcowana na zimno |
| Zawartość opakowania: | 2 panele boczne, regulowane prowadnice poziome, przednie drzwi szklane, 20 x nakrętka klatkowa M6, 4 x kółko, panel wejściowy kabla dolnego, zamek drzwiowy przedni i tylny, trwałe metalowe drzwi tylne, blokady boczne, górny panel wejściowy kabla, 2 pionowe panele do porządkowania kabli, torba na akcesoria |
| Rozmiar stojaka: | 19" |
| Wysokość (jednostek w stojaku): | 27U |
| Szerokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 143.1 cm |
| Waga: | 106.5 kg |
| Kolor: | Czarny, RAL 9004 |
| Wykończenie: | Powłoka proszkowa |
| Różne | |
| Ograniczenie wagowe: | 800 kg |
| Wymaga montażu: | Tak |
| Cechy: | Zestaw do samodzielnego montażu, praworęczna/leworęczna, wolno stojący |
| Zgodność z normami: | ETSI, IP20, DIN 41494 Part 7, ANSI/EIA-RS-310-D, IEC 297-2:1982, DIN 41494 Part 1 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona: - 3 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.