{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 47817488
Kod producenta: 7069C026
Stan magazynowy: 82 szt.
Kod EAN: 4549292245998
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 3,75 kg
| Opis | |
| Canon MAXIFY BX110 została zaprojektowana z myślą o osobistych potrzebach drukowania, zapewniając jakość kolorów dzięki technologii atramentowej. Dzięki kompaktowej i przenośnej konstrukcji drukarka ta jest idealna do użytku domowego lub w małych biurach, zapewniając wydajność bez zajmowania zbyt dużej przestrzeni. Drukarka obsługuje różne rodzaje nośników, umożliwiając łatwe drukowanie na kopertach, zwykłym papierze i papierze fotograficznym. Monochromatyczny wyświetlacz OLED zapewnia wyraźne informacje, zwiększając komfort użytkowania i dostępność. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | CANON MAXIFY BX110 Printer colour inkjet A4 4800x1200dpi 9ipm mono 5.5 min/page colour 50sheets USB-C Wi-Fi |
| Opis: | Canon MAXIFY BX110 - Drukarka - kolorowy - strumieniowa - A4/Legal - 4800 x 1200 dpi - do 9 cali na minuę (mono) / do 5.5 stron/min (kolor) - pojemność: 50 arkusze - USB-C, Wi-Fi(ac) |
| EAN: | 4549292245998 |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ drukarki: | Drukarka osobista - strumieniowa - kolorowy |
| Drukarka | |
| Technologia Inkjet: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) |
| Paleta kolorów atramentu: | 4 kolory atramentu - cyjan, magenta, żółty, czarny |
| Konfiguracja pojemnika z atramentem: | 1 pojemnik z czarnym atramentem, 1 pojemnik z kolorowym (cyjan, magenta, żółty) |
| Typ atramentu: | Canon ChromaLife100 |
| Prędkość drukowania: | Do 9 cali na minuę - czarno-białe Do 5.5 cali na minuę - kolor |
| Wbudowane urządzenia: | Wyświetlacz monochromatyczny OLED 1,44" (3,6 cm) |
| Technologia przyłączania: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | USB-C, Wi-Fi(ac) |
| Mozliwe AirPrint: | Tak |
| Maksymalna Rozdzielczość (B&W): | 4800 x 1200 dpi |
| Maksymalna Rozdzielczość (Kolor): | 4800 x 1200 dpi |
| Cechy drukarki: | Wireless Direct Print |
| Obsługa nośników | |
| Typy nośników: | Papier zwykły, papier fotograficzny, karty, koperty, karty okolicznościowe, zdjęcia przylepne, magnetyczny papier zdjęciowy |
| Klasa nośników: | A4/Legal |
| Max rozmiar nośnika: | Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) |
| Minimalny format nośnika (standardowo): | 55 mm x 89 mm |
| Maksymalny rozmiar nośnika (standardowo): | 215.9 mm x 676 mm |
| Rozmiary nośników: | A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), B5 (176 x 250 mm), rozmiar letter (299 x 241 mm), Legal (216 x 356 mm), 101,6 x 152,4 mm, 127 x 177,8 mm, 177.8 x 254 mm, 203.2 x 254 mm, 127 x 127 mm, 88.9 x 88.9 mm |
| Rozmiary odbitek bez marginesów: | 100 x 150 mm |
| Rozmiary kopert: | Międzynarodowy DL (110 x 220 mm), Com-10 (105 x 241 mm) |
| Rozmiary kart / etykiet: | Wizytówka (55 x 91 mm) |
| Gramatura nośnika: | 64 g/m² - 275 g/m² |
| Całkowita pojemność nośników: | 50 arkusze |
| Podajniki nośników: | 1 x automatyczny - 50 arkusze waga: 64 g/m² - 275 g/m² |
| Maks. pojemność nośników: | 50 arkusze |
| Praca w sieci | |
| Praca w sieci: | Serwer wydruków |
| Protokół zdalnego zarządzania: | SNMP, HTTP, TCP/IP, IPv4, IPv6, TLS, TLS 1.1, TLS 1.2, TLS 1.3 |
| Protokoły zabezpieczeń i charakterystyka: | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE, WPA-EAP, WPA2-EAP, WPA3-EAP |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Połączenia: | 1 x USB-C - 24 pin USB-C |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Adapter zasilający |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel USB-C |
| Dołączone materiały eksploatacyjne: | 1 x pojemnik z atramentem (czerń pigmentowa) - Canon PGI-35 1 x pojemnik z atramentem (żółty/cyjan/magenta) - Canon CLI-36 Głowica drukująca |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Zasilacz - zewnętrzna |
| Wymagane napięcie: | AC 100-240 V |
| Wymagana częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 8 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 1.6 wat |
| Bateria | |
| Typ: | Litowo-jonowa |
| Pojemność: | 2170 mAh |
| Czas działania (do): | 330 strony |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Sterowniki i programy użytkowe, Canon Easy-PhotoPrint Editor |
| Wymagany system operacyjny: | Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Microsoft Windows 7 SP1, Apple macOS Big Sur, Apple macOS Sequoia 15.0, Google Chrome OS, Apple iOS, Apple iPadOS, Android |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10-90% nieskroplone |
| Emisja dźwięku (w czasie pracy): | 40.5 dBA |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 32 cm |
| Głębokość: | 21 cm |
| Wysokość: | 6.6 cm |
| Waga: | 2.3 kg |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.