{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 47795633
Kod producenta: CW9172I-CFG
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 889728643115
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 360
Waga: 1,46 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | CISCO Wireless CW9172i WiFi7 access point 3 radio 3 band 2x2 Global / configurable |
| Opis: | Cisco Wireless 9172I - Punkt dostępu bezprzewodowego - Wi-Fi 7, 1GbE, 2.5GbE - Wi-Fi 7, Bluetooth - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - Skonfigurowany |
| EAN: | 0889728643115 |
| Reklamacje: | Ograniczona dożywotnia gwarancja |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Punkt dostępu bezprzewodowego |
| Model o wzmocnionej wytrzymałości: | Pokojowa |
| Szerokość: | 20 cm |
| Głębokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 5.3 cm |
| Waga: | 874 g |
| Procesor / Pamięć / Pamięć | |
| RAM: | 4096 MB |
| Pamięć fleszowa: | 16 GB |
| Praca w sieci | |
| Typ obudowy: | Zewnętrzna |
| Technologia podłączania: | Bezprzewodowa |
| Szybkość transmisji danych: | 9 Gbps |
| Format kodowania linii: | 4096 QAM, OFDMA |
| Protokół komunkacyjny danych: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth LE |
| Metoda rozkładania widma: | OFDMA |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz |
| Pojemność: | Streamowanie przestrzenne: 8 |
| Wskaźniki statusu: | Status |
| Cechy: | Multi-Link Operation (MLO), preamble puncturing, Target Wake Time (TWT), Koloryzacja BSS, Maximum Ratio Combining (MRC), agregacja pakietów A-MPDU, agregacja pakietów A-MSDU, Dynamic Frequency Selection (DFS), cyclic shift diversity (CSD), technologia formowania wiązki, uwierzytelnianie 802.1x, MU-MIMO uplink/downlink, podpisywanie obrazów, bezpieczne uruchamianie, moduł Cisco Trust Anchor, Maximal Ratio Combining |
| Algorytm kodowania: | WPA3, WPA2, 256-bit SHA, AES, 128-bit AES-GCMP, AES-GCMP 256-bit, EAP-TLS, EAP-TTLS, PEAP, EAP-MSCHAPv2, EAP-FAST, PEAPv1, EAP-GTC, EAP-SIM, MSCHAPv2 |
| Metoda identyfikacji: | MS-CHAP, MS-CHAP v.2, Extensible Authentication Protocol (EAP), EAP-FAST, EAP-SIM |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.11, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11be, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3at, IEEE 802.3af, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.11h, IEEE 802.11d, IEEE 802.11i, Wi-Fi CERTIFIED 6, Wi-Fi CERTIFIED 6E, CERTYFIKAT Wi-Fi 7, IEEE 802.1x |
| Antena | |
| Antena: | Wewnętrzna |
| Kierunkowość: | Antena dookólna |
| Internet rzeczy (IoT) | |
| Zgodność z Internetem Przedmiotów (IoT): | Tak |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 1 x 10M/100M/1G/2.5 Gigabit Ethernet - RJ-45 1 x zarządzanie - RJ-45 1 x USB 2.0 |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | IEC 60950-1, IEC 62368-1 Third Edition, EN 60950-1, EN 62368-1 Third Edition, UL 60950-1, UL 62368-1 ThirdEdition, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, CAN/CSA-C22.2 No. 62368-1 Third Edition, AS/NZS 60950-1, AS/NZS 62368-1 Third Edition, UL 2043, Class 3, CISPR 32:2015+AMD1:2019, EN 55032:2015/A11:2020, EN IEC 61000-3-2:2019/A1:2021, EN 61000-3-3:2013+A1:2019, AS/NZS CISPR32:2015+AMD1:2020, FCC 47 CFR part 15 B class B, ICES-003 issue 7 Class B, VCCI-CISPR 32:2016, CNS 13438 (2006), KS C 9832:2019, QCVN 118:2018/BTTTT, EN 55035:2017+A11:2020, KS C 9835:2019, EN 301 489-1 V2.2.3 (2019-11), EN 301 489-17 V3.2.4 (2020-09), QCVN 18:2014, QCVN 112:2017/BTTTT, KS X 3124:2020, KS X 3126:2020, EN 61000-6-1:2019, EN 60601-1-2:2015 + A1:2021, EN 300 328, EN 301 893, EN 303 687, AS/NZS 4268, FCC CFR 47 Part 15C, RSP-100, RSS-GEN, RSS-247, LP0002, Japan Std. 66, Japan Std. 71, EN 50385:2017, AS/NZS 2772:2016, 47 CFR Part 2.1091, RSS-102, WEEE |
| Typ ceny: | Skonfigurowany |
| Zasilanie | |
| Obsługuje Power Over Ethernet (PoE): | UPOE |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Cisco IOS XE 17.15.2 lub nowszy |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - wymiana - dożywotnia - czas reakcji: 5 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 0–95% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.