{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4261341
Kod producenta: CMN16GX4M2Z3600C18
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 840006650508
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 360
Waga: 0,15 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | CORSAIR Vengeance RGB RT DDR4 3600MHz 16GB 2x8GB DIMM CL18 for AMD Ryzen |
| Opis: | CORSAIR Vengeance RGB RT - DDR4 - zestaw - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-pin - 3600 MHz / PC4-28800 - CL18 - 1.35 V - niebuforowana - bez ECC - czarny |
| EAN: | 0840006650508 |
| Gwarancja producenta: | Ograniczona dożywotnia gwarancja |
| Ogólne | |
| Pojemność: | 16 GB: 2 x 8 GB |
| Sposób rozbudowy: | Standardowy |
| Szerokość: | 138.3 mm |
| Głębokość: | 7.5 mm |
| Wysokość: | 44.8 mm |
| Waga: | 124 g |
| Pamięć | |
| Typ: | DRAM zestaw pamięci |
| Technologia: | DDR4 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 288-pin |
| Wysokość modułu (w calach): | 2 |
| Szybkość: | 3600 MHz (PC4-28800) |
| Latency Timings: | CL18 (18-22-22-42) |
| Sprawdzenie intgralności danych: | Bez ECC |
| Charakterystyka: | Podwójny kanał, anodized aluminum heatspreader, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), obsługa Corsair iCUE, AMD Ryzen Ready, 10 stref oświetlenia RGB, niebuforowana |
| Napięcie: | 1.35 V |
| Wydajność RAM: | SPD - 3200 MHz - 1.2 V - CL22 - 22-22-22-53 Tested - 3600 MHz - 1.35 V - CL18 - 18-22-22-42 |
| Różne | |
| Kategoria koloru: | Czarny, szary |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Ograniczona gwarancja dożywotnia (do 5 lat od wycofania z produkcji/sprzedaży przez producenta) |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 161.5 mm x 11.5 mm x 131.5 mm / 149 g |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.